Wpis z mikrobloga

@Groom71: Nie do końca weryfikują, mam znajomego, który ma z 5k follow, 28k kupione. 3 lata na darmowym cateringu, suplementy od firm za darmo. To straszne, ale nie wszystkie firmy to weryfikują. ¯\_(ツ)_/¯ Ale to już problem działów marketingu, które często są jednoosobowe i nikt nad tym nie panuje.
@Lillia_: Przecież to wystarczy wejść w obserwujących i widać, że połowa to „ania124”, „john9172”… ale skoro firmy nawet tego nie umieją zrobić, to niech płacą za głupotę. Szkoda tylko, że takie „osobistości” zarabiają na tym kasę…
@MONTONE: Ja mam nawet potwierdzone że to zagrywka stacji z którą nie zgadza się część uczestników. Przede wszystkim ci którzy mają prywatne konta oraz ci którzy po dodaniu fejków od razu je usuwają, niektórym jednak to nie przeszkadza a np Wentylowi przyda się do kariery w MMA.
@Groom71: @Lillia_: @MONTONE: @ddonewry927:
Ustalmy najważniejsze kwestie:
1) do kont prywatnych nie ma możliwości dodawania fejków - fejki mogą być masowo dodawane tylko i wyłącznie do kont z ustawieniami publicznymi (chyba że ktoś np. w nocy przełączy sobie konto na 2-3 godziny aby dodać fejki i wraca do ustawień prywatnych, ale IG utrudnił ostatnio ten proceder)
2) ani stacja, ani produkcja nie ma zysku w promowaniu kont uczestników