Wpis z mikrobloga

Śmieszne są te handicap champions, nie lepiej rzucać monetą zamiast marnować 15min x 20?
#fut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Muszelka1999 ta pierwsze 6 meczów gładko wygranych, ostatnio wygrałem 4 z 20 ( ͡º ͜ʖ͡º)
A nikt nie grał na poziomie powyżej 4 rangi z DR, cyrk na kółkach się dzieje w tych meczach
  • Odpowiedz
@ambro90: u mnie tak co tydzien wyglada. 5 ranga i zazwyczaj 45-55pkt w FC. Dużo zalezy od gameplayu w grze, raz moi sie wystawiają samoistnie i jest łatwo, a czasami tego nie robia i sama probuje ich triggerowac L1, ale zanim sie rusza to mam obrońcę na plecach i trace piłkę i gowno z tego wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RapidoPL: bardzo wysokim skilem i byciem szczurem mozna ograć algorytm, ale to jest top topów graczy dla przecietnego mireczka jest handicap i dda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ambro90 przecież to działa na zasadzie bilansu, jeśli ktoś ma dobry bilans na początku to później dobiera mu przeciwników z podobnym bilansem. Także jak się zrobi 6-1 to nic dziwnego że parę meczy jest w dupę ponieważ trafia się wtedy już na mocniejszych rywali. Po kilku porażkach z rzędu przydzieli przeciwnika o podobnym bilansie i mecz będzie wyrównany.

Nie twierdzę że nie ma Hendi, ale nie można na niego wszystko zwalać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Redminek działa na zasadzie gówna jedynie. Nie rozumiesz, że z 20 typów może jeden lub dwóch coś potrafiło? Cała reszta meczów była "wyrównana", czyli nic nie robili i strzelali jakieś kartofle. 2 strzały na 90 minut i 2 bramki, bo obrońcy poszli do kina czy #!$%@? wie co lub obrońca podał w drugą stronę niż powinien i przypadkiem przeciwnik tam stał. Ich bramkarze mieli magnes na piłkę, napastnicy nie potrafią na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rozporek12 najlepiej jak ktoś trafi się lepszy, no i faktycznie trzeba mu oddać to. Ale trafiasz go 2 lub 3 razy w mistrzostwach. Z założenia nie powinno dobierać tej samej osoby, bo powinno się zmierzyć z 20 osobami, a nie 15
  • Odpowiedz