Wpis z mikrobloga

@pawel-piotr-szymanski: wg rozumowania Atora w tym przypadku, to jak kupujesz w salonie samochód z pierdyliardem zabezpieczeń typu poduszki powietrzne, napinacze pasów, kontrolowane strefy zgniotu to sprzedawca po dobiciu targu powinien do was powiedzieć. "Oficjalnie! Szykuje się na wypadek drogowy, ponieważ naukowcy opracowali te wszystkie procedury na wypadek uratowania życia w chwili zderzenia"

Noo, szur to jednak duże niedopowiedzenie.

Zapomniał dodać na miniaturce "ONI WIEDZO" xD
  • Odpowiedz
@Dr_Plagi: dokładnie, śmialiście się z atora, a dzięki niemu i listom od NICH już 15 razy mogłem się przygotować na to, że rząd mi zabierze mieszkanie i domelduje tam Ukraińców
  • Odpowiedz
@pawel-piotr-szymanski: szurek w pracy rok temu mówił, że do końca 2021 Media będą straszyć ufo. Nie sprawdziło się... Ma zakład z jedną koleżanka z pracy o to czy będzie kolejny lock down. Zapytałem go dlaczego mieliby to robić, z jakiego powodu. Odpowiedział jak zwykle jasno i konkretnie "bo mogą".
  • Odpowiedz
żaden szur, same zetetelne źródła, zero fake newsów prawdziwy dziennikarz, a to że prawda dla wielu jest niewygodna to już inna sprawa


@Dr_Plagi: Typ prowadzi własne teorie spiskowe wiele sobie dopowiada zmienia inne teroie spiskowe pod siebie xD on ma nasrane we łbie.
  • Odpowiedz
@Dr_Plagi: Ty tak serio? Gość żyje w jakiejś bańce gdzie znalazł sobie grupę innych wariatów, wymyślając przy tym teorie nue wiadomo o czym. Jego kanał jest po prostu sciekiem, gdzie do wlasnych teorii manipuluje widzem i dokleja kolejne wyjete z tyłka frazesy. Od kiedy taka manipulacja nazywa się faktami? Zastanawiam się jak w głowie trzeba mieć nasrane, jeśli bierze się te manipulacje na powaznie i kto ma gorzej pod czaszką
  • Odpowiedz