Wpis z mikrobloga

#muranski to jest łeb. Jego wyjaśnienia to wielkie lol.
https://www.youtube.com/watch?v=8RYJuObwMiw

Ojciec wydziedziczył syna wysyłając list z jednym zdaniem zamiast załatwić to jak biały człowiek u notariusza. Wielkie iks de.
Jeszcze większe jaja na sam koniec wywiadu gdzie prawilny muran praktycznie przyznaje się, że jest kapusiem i wsypał organom ścigania jakiś typów w ramach zemsty.
I jeszcze to cytowanie dario hahaha. Mam nadzieję, że pójdzie teraz siedzieć za próbę fałszerstwa. Szkoda, że stary wyrok uległ już zatarciu, bo by mógł pobyć sobie z gitami dłużej za recydywę, a tamci go będą bardzo lubić za to, że sprzedaje takie wartości jak "buk, cHonor i rodzina", a przy okazji donosi służbom na ludzi z półświadka i mianuje się mianem prawilniaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muran #famemma
  • 13
@Crankees: oj w grafologii przy tak krótkim zdaniu żaden szanujący się biegły nie potwierdzi tego przed sądem, że to pismo ojca. Najpierw próbował nielegalnie zameldować synalka, kombinacje z żoną i szwagrem, gość jest paskudny i śliski. Niestety widziałem takich cwaniaczków na swojej drodze życiowej. Tutaj jakieś wyłudzenie, tutaj jakiś wymuszenie, tutaj jakaś łapóweczka, zrujnowanie życia kilku osobom, zawłaszczenie majątków. Modus operandi dokładnie jak u jaculi.
Na szczęście jacula zbyt mądry to
@kamillus ja też marnuje na te gówna czas, ale tego teraz jest za dużo totalnie za dużo, i teraz naprawdę widzę ile czasu tracę słuchać rzeczy które mnie totalnie nie obchodzą (sprawa murana)
@IcyHot: Tacy ludzie powinni zniknąć z przestrzeni publicznej. Mówimy tutaj o człowieku, który bił ludzi, wyłudzał majątki, a teraz robi się z niego śmieszną gwiazdę.
I taka kanalia gdzieś tam czasami trafi do kogoś młodego i przekona, że bycie gangusem jest ok sposobem na życie. Że posiedzi się kilka lat, a potem zostanie się gwiazdą.
Dobrze, że wyszły te filmy, bo pokazują, że tacy ludzie nie zmieniają się na lepsze. I
@IcyHot: Nasze jako konsumentów. Fame powinno się pozbyć nie tylko murana, ale wszystkich co promują gangsta style. Podejrzewam tylko, że na zapleczu ruch wszystkich federacji też stoją tacy ludzie.