Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, szukam ładnego zapachu do mieszkania (docelowo łazienki i toalety), który będzie w miarę intensywny (tzn. da zapach w całym pomieszczeniu, a nie tylko w promieniu 20 cm od źródła). W zasadzie jest mi obojętne w jakiej formie, chociaż jakieś tam preferencje mam. Testuję od jakiegoś czasu zarówno flakoniki z patyczkami jak i kulki żelowe i wszystko jest ładnie pięknie, ale na chwilę.

Marzę o takim olejku zapachowym, który mogłabym dolewać czy wymieniać w posiadanym już pojemniku, żeby za każdym razem nie kupować wszystkiego od nowa, ale jeśli ma ktoś do polecenia konkretny produkt czy firmę, to na pewno przetestuję. Najchętniej coś, co można dostać w zwykłej drogerii czy sklepie, ale może też być coś do zamówienia z internetu.

Pomocy, bo mam już dość kupowania badziewia!

#dom #zapach #pytanie #pytaniedoeksperta #chemiagospodarcza #sprzatanie #zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
@Assiduus: właśnie tu mam problem, bo nie bardzo mam gdzie taki postawić. Flakonik to sobie stoi na umywalce i nie przeszkadza, a dyfuzor jednak nie bardzo na umywalce postoi. Jeśli nikt nic innego nie poleci, to będę musiała po prostu dokupić jakąś sensowną półkę na to, ale wolałabym tego uniknąć. W każdym razie dzięki za odzew ()
  • Odpowiedz
@Assiduus: no, te są dosyć intensywne i spełniają swoją rolę. Do mniejszego pomieszczenia typu toaleta sprawdzają się też kulki żelowe w słoiku - są mało intensywne i jak się je położy na wysokości ok. 1m (tak na blacie czy spłuczce), to dają przyjemny zapach, ale nie za mocny;)
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Akurat mam niewielka łazienkę, także u mnie się sprawdza, dokupię tylko jeszcze jakieś wkłady i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ten airwick freshmatic jest beznadziejny, psiknie raz na 10 minut małą mgiełką, pachnie przez 2 minuty i na tym się kończy.
  • Odpowiedz