Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #produkcja #firma #szwalnia

Dzisiaj nietypowo!

Miraski i Mirunie, mam prośbę zawodowo-prywatną ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam jakiejś pracowni lub firmy, która uszyje 20 sztuk kombinezonów na promocję dużej firmy, ale warunek!

Bardzo, ale to bardzo dobrej jakości i kroju. Nie takie #!$%@?, chińskie z aliexpress. Z nadrukiem na nogawce logo marki (5 liter drukowanych) z materiału przypominającego lateks, ale musi to być jakiś PVC lub vinyl (jeśli to nie tożsame). Mam pewien pomysł na promocję i kampanię dla mojego klienta i chcę, aby to właśnie tak wyglądało, ale z klasą, a nie tandetnie. Zdjęcie załączam poglądowe, ale NIE O TO MI CHODZI. Moje hostessy będą obciśnięte w czarne, świecące kombinezony z wielkim logotypem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żeby to zagrało ktoś musi mi uszyć to bardzo starannie i pięknie.

Może znacie kogoś wśród znajomych lub pracujecie w takiej firmie, która by się podjęła? Płacę złotem! Dajcie namiar i robimy! Zdjęcia wrzucę po imprezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
latexlover - #kiciochpyta #produkcja #firma #szwalnia

Dzisiaj nietypowo!

Mirask...

źródło: comment_1667475984PdkldifqZzJm0HftfU3DQl.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@latexlover: coś takiego szyje się na miarę. Przed uszyciem trzeba zrobić projekt, formę i przymiarki w trakcie realizacji. Chyba że jeden wymiar będziesz miał modelek ale nie sądzę. Napisz jaki termin i ile kasy chcesz przeznaczyć, może ktoś się skusi
  • Odpowiedz