Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy korzysta ktoś z gówno banku Millennium na zrootowanym tel z Androidem? Brak mi obecnie sił na to gówno bo dodali jakiś czas temu dodatkowe checki i wykrywa jakimś cudem roota co:
- wyłącza logowanie paluchem (ok #!$%@?ć)
- wyłącza możliwość płatności NFC (blik/hce) (#!$%@? serio?)

Ogólnie próbowałem wielu rzeczy z ukrywaniem managera shamiko itd itd i już wuj to daje.

Na chwilę obecną jestem na tyle zrezygnowany z powodu braku czasu na walkę ze #!$%@? bankiem, który uniemożliwia mi korzystać z jego funkcjonalności, że myślę nad zmianą. Nie mieści mi się w głowie, że muszę skakać przez #!$%@? płotki żeby zapłacić telefonem na własną odpowiedzialność - mając odblokowany tel.

#millenium #bankmillennium #bankmillenium #bank #banki #bankowosc
mplasznx - Czy korzysta ktoś z gówno banku Millennium na zrootowanym tel z Androidem?...

źródło: comment_16674090762eXXN4qnYYVZz0ds8yw4Uu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mplasznx:
1. rootuj telefon
2. aplikacja bankowa JAKIMŚ CUDEM to wykrywa i wywala błędami
3. pikachu face
4. wyzywaj bank od gówno banków
5. zero profitu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Issac: zapomnialem, że jestem na imitacji reddita dla ameb. To, że ty jesteś dobrym gojem i lubisz jak ktoś ci mówi co jak robić to nie mój problem. Bank zarządza moimi pieniędzmi i blokuje mi funkcje że względu to co mam na telefonie, dla normalnego człowieka to brzmi ciulowo.

tl;dr postaw se flagę ukrainy w oknie załóż maskę na ryj i czekaj dalej na instrukcje goju xD
  • Odpowiedz
@mplasznx: Akceptuj regulamin, oczywiście czytając go od deski do deski, łam go, a później się dziw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś im bugi, nie zapomnij oczywiście wspomnieć o zrotowanym telefonie wolnomyślicielu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: sugerowanie, że ty umiesz czytać. Pytanie było czy ktoś korzysta z X mając Y, natomiast ty piszesz żeby pisać. Ogólnie tak się zesrales, że dalej wietrzyć muszę. Właśnie przez takich robaków jak ty nie warto nic udostępniać na public xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mplasznx: też z tym walczyłem dłuższą chwilę ale udało się zrobić. Dla potomnych:
- wgrany najnowszy magisk 25.2
- aktywowany zygisk
- ukryty magisk
- zainstalowane moduły: magiskhide props config, systemless hosts, Universal safetynet fix
Nie pamiętam który dokładnie moduł pomógł, albo safetynet fix albo magiskhide props config
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dablju_: dzięki za komentarz, pierwszy prawilny. Z tego co widzę to nie korzystałem z 1 modułu o którym piszesz, 3 nie pomógł nawet z modem. Co do hostsow to korzystam z własnej listy bo mill tak na prawdę kontaktuje się też do wt. + 2nazwy nie pamiętam (telemetria) a nie jest to potrzebne do działania.
  • Odpowiedz