Wpis z mikrobloga

Ktoś już wrzucał na tag fragment od tego pana, co zainteresowało mnie do wysłuchania całej serii.

Tutaj ciekawe porównanie USA i szkalowanych przez Pietrka Austro-Węgier, które doprowadziłoby doktora nhab do białej gorączki. Prof. Snyder uważa monarchię Habsburgów przełomu XIX i XX wieku za wielonarodową i pluralistyczną strefę liberalizmu w pewnym stopniu porównywalną z współczesną unią europejską.

@PMNapierala: może warto wziąć przykład od bardziej utytułowanego kolegi po fachu z za oceanu i przestać bezmyślnie powtarzać pierwszowojenną propagandę ententy na temat Austro-Węgier, a zacząć mówić PRAWDĘ, na której niby ci zależy.
#napierala
czokobons - Ktoś już wrzucał na tag fragment od tego pana, co zainteresowało mnie do ...
  • 4
@czokobons: to prawda że Austro-Węgry były wyjątkowo liberalne, #!$%@?ąc już od tego czy wynikał z wolnościowych władców czy może ze słabości władzy zarządzającej tyglem kultur i narodów - daj materiał kumplu gdzie doktorek niehabilitowany powiela KALUMNIE francusko brytyjskie bo chcę się pośmiać