Wpis z mikrobloga

Pomocy! Właśnie zagrałem 5 meczów kwalifikacyjnych do mistrzostw i wszystkie 5 meczów przegrałem i to wynikami od 4:0 w górę. Spójrzcie jak wygląda mój skład in game i powiedzcie mi jaka formacja i taktyka byście grali tym skaldem? Już nie mam pomysłu co robić, próbuję wszystkiego, mieszam taktyki i wytyczne ale nie potrafię zrobić żadnej akcji i odebrać piłki przeciwnikowi. Rozumiem, że jestem słaby w ta edycję gry, ale żeby nic nie wychodziło i wszystko tak wysoko przegrywać to aż dziwne
#fut
berrbel - Pomocy! Właśnie zagrałem 5 meczów kwalifikacyjnych do mistrzostw i wszystki...

źródło: comment_1667399281soHSSCnzf5NWohHOW6jtZP.jpg

Pobierz
  • 4
@tomon69: Zdaje sobie z tego sprawę, że jestem słaby w tą Fifę, lecz ja nie potrafię skonstruować żadnej akcji, podania od razu przechwyca przeciwnik, moi zawodnicy nie wychodzą na pozycję, nie kryją. No nie wiem, może faktycznie jestem aż tak slaby, że tego nie potrafię ogarnąć manualnie. Od 2013r gram w Fut, może czas najwyższy zejść ze sceny
@berrbel: wytyczne z wybieganiem, używanie przycisku l1 przy podawaniu lub kiedy chcesz żeby ci gościu wybiegł na pozycje, nie podawanie odrazu na pale tylko wyczekiwanie podania - wszystko robisz?
@berrbel: ta formacja dla Ciebie może zbyt ofensywna. Przy takich wynikach to pewnie dziury w obronie. Ostatnia Fife w którą grałem była '18 i wiele się pozmieniało. I też miałem podobne wyniki. Zacząłem grać formacja 4-4-1-1. Taktyka to pressing po utracie piłki, szybkie konstruowanie bądź zrównoważony i posiadanie. Zmniejszylbym zagęszczenie szesnastki, żeby nie nadziać się na szybkie kontry. Dobrze byłoby ustawić taktykę defensywna na 5-4-1 tu obrona pressing po utracie, cierpliwe