Wpis z mikrobloga

Byłem się kąpać, dziś dali mi polowkę Barçy, jeszcze z metką, nie jestem za FCB ale myślę sobie czemu nie, troszeczkę za duża jest, to znak, że muszę dalej masę robić. Poznałem dwóch Polaków na prysznicu, nie są nowi, ale ja ich nie znałem. Swoją drogą ciekawe czy w Polsce np. w Warszawie dają koszulki Legii jeszcze z metką. W ogóle już prysznice mam rozkminione jak przyjeżdżać, jak np mam turę na 10, to wszyscy prawie przychodzą już o 9 by być w tej turze pierwszym, więc skoro tak to ja przyjeżdżam o 10:30 i praktycznie od razu wchodzę, bałem się, że wtedy będę przesunięty do następnej tury za tymi z tej tury, co już przyszli, ale tak nie jest.
#przegryw #bezdomnosc
A.....s - Byłem się kąpać, dziś dali mi polowkę Barçy, jeszcze z metką, nie jestem za...

źródło: comment_1667384518XaWXGQPqybwObucBSxdSbq.jpg

Pobierz
  • 14
@jwayne: na przykład gdy nie miałem nic i mieszkałem na polmelinie w Polsce, mając głęboka depresję i myśli samobójcze, albo jak mieszkałem z ojcem na kawalerce 28m2 bez światła, nie mając nic i musiałem rzucić technikum informatyczne i iść do pracy i do szkoły zaocznej aby mieć za co żyć zamiast chodzić głodny.