Wpis z mikrobloga

Problem z Laską Horadrimów!
Jestem w drugim akcie i wykonałem już 3/4 zadań. Ostatnie co mi zostało to iść z laską do Grobowca Tal Rashy, ale nie wiem jakim cudem nie mam w ekwipunku, w kostce ani skrytce laski.
Znalazłem elementy, złożyłem je, pogadałem z ludzmi wszedłem do pałacu pokonałem wszystkich i udałem się do grobowca a tu laski brak. Nie używałem jej do walki więc raczej nie mogłem jej stracić w ten sposób.
Czytałem w necie, że muszę złożyć łaskę od nowa, że itemy na pewno wypadną po raz kolejny. Więc udałem się do roboczego gniazda bo najbliżej 2-3 razy i nic - wypadają monety i słabsze pancerze.

#diablo2resurrected #diablo2 #d2r #ps4
  • 6
@Gentleman162: ja miałem buga jak u Ciebie, ale ściana była wysadzona (tzn. dało się wejść do komnaty z durielem) chociaż graficznie wyglądała jakby ściana była cała. Podejdź do ściany i sprawdź czy możesz użyć akcji.
@Gentleman162: nie masz jej założonej na drugim slocie na bronie? I laska i amulet powinny wypadać za każdym razem, jeżeli nie wypadają to znaczy, że albo masz to gdzieś w ekwipunku (sprawdź inne zakładki w skrzynce i tak jak pisałem - drugi slot na broń) albo to jakiś totalnie game break bug i nie wiem czy da się to jakoś naprawić.