Wpis z mikrobloga

Mirki, polecicie jakiś tani, ale porządny zegarek dla kumpla do tachania do roboty (w budowlance) i na siłkę? Rozglądałem się chwilę wśród #gshock ale wszystkie są duże i grube kloce, a kumpel ma mały nadgarstek.

Wymagania:

Cena do 500 złotych (ewentualnie niewiele powyżej)
Kwarcowy
Najważniejsze: mały rozmiar, chętnie 36 - 38 mm, max 40 mm i w miarę cienki
Wytrzymałość nie musi być aż taka jak w G-Shock, nikt w niego młotkiem #!$%@?ć ani zrzucać z wieżowca nie będzie, ale żeby chociaż trochę w tych warunkach pochodził i nie klęknął od pyłu albo przypadkowego stuknięcia
Wodoszczelność pod prysznic / do basenu chętnie, ale niekoniecznie
Tarcza chętnie analogowa z dużym kontrastem tarcza/wskazówki, ewentualnie elektronik, oby czytelny
Podświetlenie w nocy
Datownik
No i żeby przy tym nie był dziecinny ani paskudny

Podpowiecie coś?

#zegarki #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jamajskikanion: uzbieralem sporo ironmanow z ostatnich 4 dekad. Na plus-w tych robionych od kilkunastu lat jest duzo zywotniejsze indiglo,czyli podswietlenie. Na minus-poszli w ostatniej dekadzie w tandete wzornicza. No albo za moda,nie wiem.
  • Odpowiedz
@xniorvox: AWG-m100, zobacz na youtube. Generalnie dość mały i lekko ponad budżet, ale solar i multiband. Świetny G-Shock obok klasycznej kostki i GA2100.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xniorvox: sam nie mam dużego nadgarstka a gwm5610 i ba-2100 leżały świetnie i ten drugi zadziwiająco lekki. Są tez w wersji bez bt tylko z wyświetlaczem w negatywie większość. Polecam koledze przejść się do timetrendu przymierzyć
  • Odpowiedz