Wpis z mikrobloga

Jak wygląda dzień wolny od szkoły dla Neuropka? Niestety - może szkoła zamknięta, jednak agitacja polityczna na Wykopie to zajęcie pełnoetatowe. Poświęciłem kilka minut na przewinięcie komentarzy @Kryspin013 z dziś i wypisałem godziny akcji. Sprawdzałem tylko komentarze i wpisy, reszty mi się już nie chciało. ( ͡º ͜ʖ͡º) Może 4 komentarze (z 41) nie dotyczą polityki. Reszta to głównie ataki na Konfederację i "k0nfiarzy".

19:52
19:37
18:38
17:08
17:08
17:04
17:03
17:02
16:57
16:56
16:46
16:41
16:28
16:22
15:42
15:40
15:38
15:31
15:25
15:21
15:17
15:16
15:10
15:09
15:04
15:00
14:59
14:53
14:50
14:43
14:41
14:40
13:20
13:19
13:12
12:34
--12:30--
Wycieczka na groby z rodzicami
--6:39--
6:11
6:04
--5:44--
Sen?
--23:21--

#bekazlewactwa #lewackalogika
  • 15
Btw, klepnąłbyś jeszcze analizę skizo z dzisiejszego dnia?


@USSCallisto: i co, nie zrobisz? Bo jakaś ta teoria, że jednak chodziło tylko o przyczepkę do skizo mi się coraz bardziej prawdopodobna wydaje. Na tym dzisiaj nawaliłem najwięcej aktywności po tym jak mnie pisowska szczekaczka wkurzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja plę xD Ty serio w swoim świecie żyjesz i tworzysz teorie spiskowe,


W sumie to niewiele się różniły od twojej. Uznałem, że tak samo mogę sobie rzucać "argumenty z dupy bez pokrycia by zobaczyć co mi odpiszesz ¯\(ツ)_/¯

W dupie mam skizo i nawet nie wiem do końca kim on jest.


@USSCallisto: jedna z największych i najdłużej działających pisowskich szczekaczek na wykopie.

Hmm... No i niby nie masz pojęcia
Tak bardzo nie masz pojęcia kim jest skizo... C'mon kłamczuszku.


@Kryspin013: a skąd wnioski, że go znam?

Więc napiszę jeszcze raz. Polecam się przyjrzeć ile komentary i wpisów politycznych #!$%@?ł dzisiaj skizo


@Kryspin013: napiszę jeszcze raz - w dupie mam skizo. Nie doszukuj się tutaj spiskowych teorii, bo dla mnie jest on jednym z wielu nicków na Wykopie. Już w kilku moich wpisach tłumaczyłem neuropkom (być może nawet tobie), że
Może 4 komentarze (z 41)


@USSCallisto: Swoją drogą policzyłem to sobie z ciekawości sam i trochę te dane są z dupy. Nie miałem nabite nawet 40 komentarzy przed twoim wpisem a coś ~37 licząc od wczoraj od tej --23:21--, z czego jakieś ~10 komentów nie dotyczyło polityki. Natomiast spora część z moich komentów politycznych i wpisów dzisiaj to dyskusja ze skizo pod moimi postami i odpisywanie na to jak ktoś mnie
że jestem na wykopie głównie po to, aby pocisnąć sobie bekę z tęczowej grupy propagandystów. Nie interesują mnie pisowcy, konfiarze, peowcy czy inni kukizowcy.


@USSCallisto: o widzisz, ja np w przeciwieństwie do ciebie polityczny trollu (a myślę, że mogę cię tak śmiało określić po tym co napisałeś wyżej), jestem tutaj dla ciekawych treści a konto mam ponad 13 lat. Na moim profilu znajdziesz i moje zainteresowania i to, że kiedyś byłem
Nie kłamię, wszedłem w swój profil i przeliczyłem ręcznie.


@Kryspin013: policz jeszcze raz. Uda ci się, wierzę w ciebie. ;) A jeszcze lepiej będzie jak na mojej liście wskażesz te, które niby nie są prawdziwe. Pokaż moje manipulacje!

Taa... dlatego klepiesz go po pleckach w jego wpisach. Ma sens. Najpierw udajesz, ze nie wiesz kto to a teraz wciskasz kity, że "nie interesuje cię jego aktywność". Napiszę ci coś: to nowet
@Kryspin013: danie plusa wpisowi to klepanie po pleckach? Czy muszę znać całą aktywność użytkownika, albo najlepiej znać go osobiście, aby dać plusa w temacie na tagu, do którego zaglądam? xD Tak chętnie plusuję? Bo zaplusowałem jego jeden wpis, który przytoczyłeś? Puknij się. xD


@USSCallisto: Przytoczyłem jeden wpis konkretny od skizo bo udawałeś, że nie masz pojęcia o co chodzi a jednak sam pod jego wpisem się udzieliłeś. Twój wpis powstał
I po trzecie: jak chcesz zobaczyć czym jest praktycznie cała aktywnośc w kontekście politycznym to polecam zajrzeć na profil @skizo albo @kleopatrixx. Ale znów: tam ci to hipokryto nie przeszkadza.


@Kryspin013: nie chce mi się czytać twoich wysrywów, ale zwróciłem uwagę na ten fragment i widzę, że twój móżdżek dalej nie pojął tego co pisałem. Więc tak... powtórzę się:

W DUPIE MAM SKIZO, NIE INTERESUJE MNIE JEGO AKTYWNOŚĆ. NIE USPRAWIEDLIWIAJ