Wpis z mikrobloga

Nikt do tej pory o tym nie wspominał jeszcze, ale nawiążę do pewnego live, z 5 dni temu go oglądałam. Mareczek jednej z dziewczyn chyba Oli opowiadał, że pokazał rodzicom w TVn7 Hotel Paradise i tak im sie spodobało, że od tej pory oglądali go razem. Marek wracał z pracy , a tam jego tatuś wyskakiwał z pewnymi tezami, juz miał obmyslane co może się wydarzyć, tworzył wszystkie warianty, obmyślał różne starategie, Strasznie wciągnął go program pewnie dlatego Marek się zgłosił. Teraz Marunia ma wysoko postawioną poprzeczkę, musi się wykazac przed ojczulkiem, że nie jest jakimś naiwniakiem i robi co inni mu każą ale świadomym graczem
#hotelparadise
  • 8
@Rosalinea: "No ale zobacz. Posłuchaj tylko. Nie możesz mi wypaść z dłoni, bo to będzie źle wyglądało. Weź się przytul i lśnij, jak należy, żeby nikt nie miał wątpliwości. Bądź badziej kulowa... kulawa... kulista! Chyba że łapiesz wodę w sferę?"
@Rosalinea: ale ja się zgadzam - im dłużej typa obserwuję, tym mniej mnie irytuje, tym bardziej bawi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć w moim własnym otoczeniu wolałabym go jednak unikać - za dużo wyjaśniania źle mi robi na cerę. ;)
@Null84: też bym się wyprowadziła z dzielnicy, gdyby był moim sąsiadem. Pewnie liczyłby kupy mojego psa i obliczał czy ilość woreczków na odchody w koszu na śmieci jest proporcjonalnie odpowiednia do psich kup. Wiem co masz na myśli