Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: No ale na tej zasadzie to ja nikogo stąd nie znam, bo też tylko odpisuje na tagach i znaleziskach i nie piłem kawy z L3stko czy ziomkami z tagów, na których się udzielam. Spijacie sobie z dzióbków gdy wleci znalezisko o Konfie. No mówmy jak jest.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No ale na tej zasadzie to ja nikogo stąd nie znam, bo też tylko odpisuje na tagach i znaleziskach i nie piłem kawy z L3stko czy ziomkami z tagów, na których się udzielam.


@guardado: No i w czym problem?

Chodzi mi o to, że ja z krabem nawet nie gadam a wy dostaliście sraczki jak jakbym z nim jakiś masterplan budował. Znam go na tyle na ile odpisuję mu w jego wpisach. No ale na tej zasadzie to koment @thority
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ja nie spijam sobie z dzióbków z kleopatrixx, L3stko i nie wiem kto tam jeszcze tak działa w obronie Konfy. Wyśmiewam neuropę tylko za to jak kryzkliwi są (jesteście?) gdy Braun rozetrze psią kupę o czyjąś wycieraczkę, a jak cisi gdy jakiś lewak zgwałci dziecko. Tylko o to mi chodzi i tylko dlatego tutaj jestem.
  • Odpowiedz
Wyśmiewam neuropę tylko za to jak kryzkliwi są (jesteście?) gdy Braun rozetrze psią kupę o czyjąś wycieraczkę, a jak cisi gdy jakiś lewak zgwałci dziecko.


@guardado: No to ci odpowiem. Też mam dosyć tych wpisów gdzie korwin pierdnie i znalezisko jest z tego robione.

Druga sprawa to antifę od zawsze uważałem za patolę i wszystkie takie grupki, które posługują się przemocą uważam za patolę.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: stary xD Nikt nie musi się zwoływać, aby was minusować. Dla normalnego człowieka jesteście najwyżej klaunami, którzy piszą takie bzdury, że minusować was można zupełnie w ciemno.
  • Odpowiedz