Wpis z mikrobloga

@stal_zemsty: diesle V8 dalej klekoczą, szczególnie na zimnym. W środku tego tak nie słychać, ale stojąc obok auta niestety. Chyba największym moim rozczarowaniem jak chodzi o dźwięk było 4.2TDI z A8, tu jest niewiele lepiej

7.5 do setki to też nie rakieta, ok - to nie m3, tylko limuzyna ale i tak bez szału. To wolniej niż najwolniejsze/najsłabsze F01
  • 0
@Atreyu dźwięk to akurat był najmniej istotny aspekt. Miała być siódema, miało być v8 i możliwie jak najmniejsza awaryjność (jak na ten model xD) a i tak #!$%@? większość samochodów na autobahnie w zakresie 150-250km/h
a i tak #!$%@? większość samochodów na autobahnie w zakresie 150-250km/h


@stal_zemsty: a ci kierowcy wiedzą że się ścigasz? Bo u mnie 4.8 do setki, a na autobahnie często puszczałem dużo szybszych w swoich RSach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To normalny mocniejszy diesel, z rolki wystarczy na niego trochę nowsze 530d, a nie Ferrari. Nie zrozum mnie źle, to nie jest wolne
  • 0
@Atreyu zgadzam się w 100%, to nie jest rakieta czy samochód na tor. Jest wygodne i do jazdy na co dzień wystarczające. No i było tanie w zakupie i nie zgruzowane.