Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na kanał #crowny na twitch i patrzę, że ludzie dalej mu donejty wysyłają to aż mi się ciśnienie podniosło. Nie no, #!$%@? ile razy można zostać #!$%@? w dupala przez tego samego typa xD To już baseniary są lepsze od tego gościa.

Cała ta jego historia jest przecież w #!$%@? dziurawa. W swoim filmiku podkreślał, że nie ma znaczenia z punktu polskiego prawa kiedy streamował sloty czy był za granicą czy nie, bo niby robił to dla publiczności polskiej. W tym momencie już u każdego powinna pojawić się czerwona lampka, że coś jest nie halo. Fakt, że nie chciał wchodzić w żadne szczegóły, nie pokazał nam najmniejszego papierka też nie napawa optymizmem. Sam fakt, że dalej upierał się, że streamował z Czech nie świadczy o jego prawdomówności.

Co się mogło stać?
- dostał pismo od prokuratora (inni streamerzy też dostawali pisma w sprawie hazardu)
- ale co do tej teorii pojawiają się wątpliwości, bo jeśli konsekwencje miały być rzeczywiście takie duże jak mówił to by tak po prostu sobie nie wrócił, szczególnie gdy go już złapali. Możliwe więc, że wymyślił całęgo prokuratora lub mocno go podkoloryzował (bardziej prawdopodobne). A po co by miał wymyślać cała historię - bo zasięgi mu spadały i potrzebował rozgłosu i widzów żeby otrzymywać deale sponsorskie.
- cała jego historia jest prawdziwa a, crowny jest po prostu #!$%@? debilem

Ale to już #!$%@? z tym która wersja jest prawdziwa. Zrobił głośny filmik, wrócił do tibii, i jeszcze przy tym zgarnął hajs od ludzi którzy dawali mu na powrót do 'normalnego' życia. Teraz znowu ma deal sponsorski ze slotami i jest zadowolony, za miesiąc zbanują mu sloty na twitchu i znowu podkuli ogon i wróci do tibijki xD Wielokrotnie potwierdzał, że jest łasy tylko na hajs, także jak się dasz znowu naciąć to juz #!$%@? na prawdę nie ma dla ciebie ratunku.

#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

już nie wspominając o jego grze aktorskiej jak z filmów klasy B przy wygrywaniu grając pieniędzmi kasyna
  • Odpowiedz
@Hekun: ja od początku wiedziałem, ze to kłamliwy kundel. Tych, którzy mu płacili hajs mi nawet nie żal. Takim ludziom trzeba jezdzic na ich grabiach, tak jak testoviron pokazywał.
  • Odpowiedz