Aktywne Wpisy

Czemu se nie śpicie

molochpl +13
Jestem dumny z Tuska. Będzie atomowy parasol Francuski nad Polską.
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Jesteśmy oczko bezpieczniejsi gdy Russcy muszą się martwić co zrobi Francja.
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Jesteśmy oczko bezpieczniejsi gdy Russcy muszą się martwić co zrobi Francja.





źródło: comment_1667133588JyfNxW2gHPzgwSAYc2VDsR.jpg
Pobierz@szymool A dobra, już znalazłem, bo myślałem że ten rudy. Taki sam nick jak na wykopie.