Wpis z mikrobloga

@Rivo: Używałem creative tactic 3d alpha, raczej nie wiele się różnią. Od siebie mogę mogę Ci powiedzieć żebyś nie pchał się w takie zestawy :/ wiem, że jest to wygodne ale traci się bardzo dużo na jakości. Może przemyśl zestaw Creative aurvana live+zalman zm-mic1+jakaś karta dźwiękowa.
@Amarachi: Zestawu raczej nie odpuszczę, bo dużo latam po mieszkaniu. A czasem gadam na Skypie siedząc całą noc na podłodze i wycinając makietę na projekt, prawdopodobieństwo przecięcia kabla (lub chociaż ciągłego zahaczania) jest bardzo duże ;) Wymieniam moje już zużyte, sponiewierane i popękane Asusy Travelite Hs-1000W i na nic przewodowego raczej nie wrócę. Racja, jakościowo nie dogoni kablowych, ale wszystkie te pojazdy po bezprzewodowych słuchawkach są moim zdaniem przegięte i cały
@Rivo: Poczytaj jeszcze testy modelu co napisałem, jeżeli nie jesteś jakimś audiofilem to te słuchawki w zupełności wystarczą. Pamiętaj jednak, że te słuchawki są zamknięte i całej nocy człowiek w nich nie wytrzyma :D Napisz, jeżeli się już na coś zdecydujesz jestem ciekaw Twojego wyboru
@Amarachi: Mam! W sumie od kilku tygodni, ale zapomniałem tu napisać. ;) Skusiłem się w końcu na Logitech G930 - u nas kosztują fortunę (700-800zł), ale jeśli zamówi się na Amazon US wychodzi koło 4 stów. Do tego szybciej przychodzą, niż gdybym kurierem w PL zamówił, huh. Bezproblemowo w 6 dni z Las Vegas, Nevada. Najpierw dostałem maila, że będą za 2-3 tygodnie (+ podany przedział czasowy), potem po wysłaniu, że