Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@morgiel: znaczy, że po 22:00 spod lady i tylko dla stałych bywalców. Tylko ten wyjątek dziwi. Tak jakby piwo bezalkoholowe było z alkoholem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: w Lidlu sprawdzają dowód przy zakupie bezalkoholowego XD

@vomalio: kazałbym się im cmoknąć w trąbkę a nie okazywać dowód :)
  • Odpowiedz
@Ar_0: Nie ma takiej opcji. System nie przepusci sprzedazy alko po 22 a nikt nie bedzie ryzykowac koncesji dla żula i jego 2 piw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: Nie ma takiej opcji. System nie przepusci sprzedazy alko po 22 a nikt nie bedzie ryzykowac koncesji dla żula i jego 2 piw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dorth: na kasę nabije się o 6:01 albo wcale ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Ar_0: to ci nie sprzedadzą ¯_(ツ)/¯ polityka firmy

@vomalio: od czasu do czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
albo uświadamiasz im


@Ar_0: czyli komu?

@mojnicknawykopie: temu kto zabrania Ci zakupu? Na przykład osobie na kasie? No chyba, że jesteś dzieckiem i chcesz kupić bezalkoholowe piwo no to już inna sprawa :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ar_0: to nie zależy od pracowników, pracodawca nakłada taki obowiązek z tego co się zorientowałem. Zauważyłem że dowód sprawdzają w zależności od tego co kupujesz, jak chcesz samo wino to najpewniej sprawdzą, jak jest piątek wieczór to też najpewniej sprawdzą.
O spójrz tu
https://www.wykop.pl/wpis/67457005
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vomalio: cóż, bym się kłócił ale jak wspomniałem nigdy mnie nie zapytali o dowód (łysy brodacz więc na pewno wyglądam na ponad 18) więc sprawa mnie nie dotyczy
  • Odpowiedz
@open_or_die: A nie No #!$%@?, jak komputer każe, to mordo inna sprawa przepraszam. Jakby ten komputer kazał np. nie sprzedawać Murzynom albo osobom z torbami w tęczę i kolczykami, a ludzi z tatuażem wyrzucać, to wiadomo: komputer>>>>>>obowiązujące prawo.
  • Odpowiedz
na kasę nabije się o 6:01 albo wcale ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Ar_0: tak, ktoś będzie ryzykował wylot z pracy na zbity pysk (bo dla właściciela to jest utrata licencji). To może tylko działać jak masz kumpla co pracuje w danym sklepie i on ci to piwo wyniesie, a potem nabije. Choć i tak jakby właściciel/szef o tym wiedział to by go #!$%@?ł z góry
  • Odpowiedz