Wpis z mikrobloga

@Jestemkoksupotezny: ja to lubię mieć wybór czy chcę cyfrówkę czy fizyczną kopię, szczególnie z wolnym internetem

nie ma absolutnie żadnego powodu, aby na krążku nie było kampanii dla pojedynczego gracza

a że "modern gaming" to lubi, to wydawcy pozwalają sobie na coraz więcej

przecież nie ma żadnego problemu XD
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: ale głupoty #!$%@?, gość kupuje płytę to logiczne żeby chociaż ta kampania była dostępna z buta a nie wszystko z internetu. Jest sporo osób, które nie mają dobrego dostępu do internetu i nie każdy chce zostawiać kompa na 2 dni by pobrać jedną gierkę.
  • Odpowiedz
@Emirito może ja starej daty jestem, ale za takie praktyki jakies światowe UOKiK powinno dobrać im się do dupy i ten wydawca powinien bulić milionowe kary. Blu ray spokojnie zmieści 100 GB danych. Jeśli ktoś kupują produkt na płycie to powinien go dostać od razu. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Patrząc na ceny gier to i tak trzeba się będzie żegnać. Jak padną te tureckie/argentyńskie sposoby na tańsze granie to ja chyba sprzedam konsole i będę kombinował z jakimś graniem w chmurze np na mi-box w ramach jakiegoś game passa, może steam deck. Jak mam zapłacić 3 paki za jedna gierkę, potem kolejne 400 za roczny abonament to granie wyjdzie z 1500zl rocznie, to jest ponad 100 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz