Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Facet u mnie w rodzinie ma #padaczka. Rok temu chodził intensywnie do lekarzy, gdzie po naprawdę strasznych chwilach, w końcu napady ustały aż na rok, po dobraniu dobrych leków.
Ok. 2 tygodnie temu miał napad wieczorem.
Powiedział, że rano się spieszył, a potem wypił 3 kawy ( dla mnie to brzmi jak ściema, ale no może tak było ) i do tego nie mógł spać w nocy.
Miał robione EEG 2 tygodnie po napadzie i wyszło, że z prawej strony mózgu są jakieś gorsze wyniki i coś iglicowego.

Czy waszym zdaniem po 2 tygodniach to nadal skutek tego napadu?

Generalnie facet skrajnie boi się, że zwrot prawka się przedłuży w związku z czym przed powiedzeniem lekarzowi chce zrobić za kolejne 2 tygodnie to samo badanie.
Przebywam z nim codziennie długo i nie widzę nic dziwnego w jego zachowaniu, wszystko gra ( wcześniej rok temu widziałem, to była masakra ).

Dla mnie to jest dramat widzieć, jak spotyka to bliską osobę, a z drugiej strony odwleczenie prawka to może być znów przyczyna depresji, na którą się leczył przez padaczkę.

Help

#padaczka #epilepsja #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635be7110da16754d3dca731
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz
Nie wiem czy miał robione jakieś obrazowanie mózgu ale jeśli nie może warto się przyjrzeć czy to nie padaczka z ogniskiem w którejś półkuli
  • Odpowiedz