Wpis z mikrobloga

Kurcze no nie chciałem tego robić ale nie przekopie się przez cały tag :p
Lvl 31, zapach do 400 ziko, uniwersalny nie ciężki. Trafiłem już na post @mmenelica - farcik i tam sa takie polecenia

Afnan Modest Une Pour Homme
Davidoff Cool Water Intense

oczywiście sprawdzę ale jeśli macie jeszcze coś innego ciekawego.

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
@zboinek: Za 400 ziko w ciemno to słabo. Poczytaj czego chcesz i zamów od Mirków dekantow za 100 pln i potestuj. Potem kup flakon. Tylko jak coś to pisałem ze jak już zaczniesz to na jednym flakonie się nie skończy
  • Odpowiedz
@lktr1 matko bosko. Jak można polecić tego masywnego, rumowego, gęstego smorda jak ktoś pyta o polecenie czegoś uniwersalnego i lekkiego. I w dodatku ma budżet 4 razy większy. W ogóle polecanie komukolwiek tego benka to ociera się moim zdaniem o trolling niczym polecenie kourosa. Serio uważasz, że Benek jest uniwersalny, czyli możesz założyć go do biura w dzień, na rower, na obiad niedzielny z rodziną? Oraz że jest lekki, czyli możesz
  • Odpowiedz
@lktr1 w niczym. OP został już ostrzeżony, natomiast dopóki nie wylądujemy razem na spływie kajakowym w 40 stopni, kiedy będziesz na 10 metrów #!$%@?ł rumem jak żul śpiący na ławce, to ja nie mam problemu żadnego
  • Odpowiedz
@lktr1: @tangofever: @KOLEGAMAMY: @pionas1337: zadnego z zapachow nie bylo xD Notino srodek Warszawy. Kupiłem Novellista unique wood, z tym ze z zalozeniem ze moge zwrocic wiec na pon zamawiam tego bois imperial i w razie czego ide oddac. Kupiłem dlatego ze bylo 15% znizki a do tego dostawalo sie 10ml poza konkursem więc nawet jak oddam główną flaszkę to i tak ten zapach u
  • Odpowiedz