Wpis z mikrobloga

@bastek66: No i kolejny fikołek, Palikota w polityce nie ma już dawno, nie wiem czemu powołujesz się na typa, który 5 lat temu wycofał się z polityki.

Fakt jest taki, że Konfa was oszukała, krzyczeli o gospodarce, a wprowadzają zamordyzm i ograniczają wolność.

Ja też kiedyś byłem kucem, zbierałem podpisy pod kandydaturą krula jakieś 20 lat temu, ale wyrosłem, bo wiem, że sukces bierze się z ciężkiej pracy, a nie z
No i kolejny fikołek, Palikota w polityce nie ma już dawno, nie wiem czemu powołujesz się na typa, który 5 lat temu wycofał się z polityki.

@yggdrasil: Ach te fikołki, to jest hasło wyborcze Palikota, partia Ozjasza go nie używała, wbrew neuropejskich wysrywom, aczkolwiek jest ważna IMO.

Fakt jest taki, że Konfa was oszukała, krzyczeli o gospodarce, a wprowadzają zamordyzm i ograniczają wolność.

11 posłów potężnych jak 230 karakanów. Wow

Ja
Ach te fikołki, to jest hasło wyborcze Palikota, partia Ozjasza go nie używała


@bastek66: Gdzie napisałem, że jakakolwiek partia krula używała tego hasła? xD

EOT, idź się dalej zastanawiać czego nowego zakazać w imię wolności. :)
@bastek66: To już o ograniczaniu praw mniejszości seksualnych, jakieś stop ukrainizacji polski, antysemityzm, wyjście z UE bo zgniły zachód, nierozerwalne małżeństwa, walka z ekologią, delegalizacja stosunków homoseksualnych zapomniałeś? Nie mówię już o postulacie sojuszu z Rosją. :P
Przeczytaj sobie treść Konfederacji Gietrzwałdskiej, której sygnotariuszem są członkowie partii wchodzących w skład Konfedracji, w tym przewodniczący, pan Mentzen. Zobaczysz co to znaczy prawdziwe państwo wyznaniowe.

Konfa zajmuje się głównie sprawami ideologicznymi. :P Gospodarka
To już o ograniczaniu praw mniejszości seksualnych,

@yggdrasil: Masz na myśli przywilejów, ja tam jestem za likwidacją państwowych ślubów

jakieś stop ukrainizacji polski,

Hasło antypisowskie, bo oni na to pozwalają

antysemityzm,

Wystarczy nie być szabesgojem by być uznanym za antysemitę

wyjście z UE bo zgniły zachód,

Wolałbym żeby UE było wspólnotą gospodarczą a nie państwem federacyjnym. Po co kolejny bałkański kocioł

nierozerwalne małżeństwa,

Jakiś nakaz ich zawierania jest?

walka z ekologią,