Wpis z mikrobloga

Ktoś ma do polecenia jakiś fajny kombinezon skórzany dwuczęściowy? Kiedyś latałem w alpinestar, nie pamietam teraz modelu, ale taka półka średnia, no i miał słabą ochronę barków.
Chcę w przyszłym roku wrocić na moto, kupić nowy kombinezon + buty. W czym latacie i jeśli jest spoko to czy polecacie?
Co do butów, to potrzebny duży rozmiar, pewnie 48-50
#motocykle
  • 7
@ChamskoCytuje: Idź jak człowiek do sklepu i dobierz kombinezon do swojej postury. To ze ktoś chwali kombi X nie znaczy, ze Ty będziesz czuł się w takim komfortowo. Złota zasada: przymierzać, przymierzać i jeszcze raz przymierzać az poczujesz się w jakimś idealnie.
Ja kupiłem 4ty który przymierzałem, a zaczynałem od tanich SHIMA i Ozon, skończyłem na Alpince, bo okazała się wygodna
@600GSX-R: Trochę może pizgać po ramionach, całą wewnętrzną część rękawów masz ze stretch-u, do tego połączenie rękawów z kurtką jest zrobione z meshu, także nawet standardowa wersja jest dosyć dobrze wentylowana, Air ma dodatkowo perforowaną skórę. Ale dzięki temu, kurtka jest świetnie dopasowana i praktycznie nie krępuje ruchów.

Dainese Avro 4 też fajnie leży, a jest trochę bardziej zabudowana na górze.