Wpis z mikrobloga

W których miastach( w Polsce) są komfortowe warunki do oglądania meczy? Gdzie kąt nachylenia trybun jest na odpowiednim poziomie? Ktoś z was miał okazje zwiedzić więcej stadionów niż tylko swój w mieście i by chciał podzielić się wrażeniami? Ja byłem w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Krakowie (Wisła) oraz Łodzi(Widzew), to na Widzewie ten kąt był najgorszy i często był ograniczony trochę widok przez osoby siedzące/stojące przede mną.
PS Wiem ze na Widzewie jest moda by stać cały mecz, ale mimo tego widok jest trochę ograniczony jak patrzy się na boisku(na wprost i pod kątem) nie będąc w pierwszych rzędach.
PPS Wiem że na Wiśle trybuny są oddalone, ale mimo tego kąt jest w porządku bo czy to na siedząco czy stojąco widać cały plac boiska i nikt nie zasłania siedząc/stojąc przed Tobą ( no chyba ze ma 2m)

#stadiony #pilkanozna
  • 2
@2092: Na Wiśle jest OK tylko z górnego poziomu, dół to dramat. Pod względem widoczności na Cracovii jest dużo lepiej. Wg mnie słabo jest też pod względem odległości i nachylenia na Narodowym. Słabo jest też na dolnym poziomie Śląskiego.
Dobre nachylenie trybun ma ŁKS i Pogoń Szczecin.

W Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu nie byłem.