Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
niech ktoś mi jeszcze raz powie że Dejw to gość z zasadami co wyjaśnia Mikiego, typ ma jakieś paranoje xD z gatunku ludzi co na ulicy startują do obcych bo spotka ich wzrok xD #hotelparadise obcu xddddd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek99: może momentami ma racje, ale nie potrafi tego normalnie powiedzieć, tylko obiera styl seby z osiedla, a potem się jeszcze nakręca i szuka problemu, jak wtedy przy barze, gdzie nawet, to co mówił Miki nie było skierowane do niego xD
  • Odpowiedz
@Maciek99: nie zesrajcie się. Kobieta nie staje się wlasnoscia mężczyzny po wejściu z nim w relację. Dziwi mnie trochę brak reakcji aniżeli na jej uprzedmiotowienie. Miki ma "łan handred persent" racji że dejv ma poglądy ze średniowiecza. To zachowanie jest uwłaczające i uprzedmiatawiajace. #!$%@? patriarchat.
  • Odpowiedz
Nie wiem co, ale coś jest przerażającego w oczach Dejwa. Jak robił aferę na pandorze i patrzył na Mikiego a kamera robiła zbliżenie na jego oczy to sama się bałam.
  • Odpowiedz
@Alkmena: Endżi zwróciła potem uwagę Dejvowi i zarzuciła, że on nie bierze w ogóle pod uwagę tego, co ona na ten temat mówi. Ja w ogóle nie chcę bronić Dejva, też mi się to nie podoba. Ma jednak chłop prawo sobie tak myśleć, tylko nie potrafi normalnie, bez takiej agresji z Mikim pogadać no i też wyluzować trochę.
  • Odpowiedz