Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jestem konfidentem. Sprzedałem kilka dni temu wielu ludzi którzy parkowali w miejscu na "pasie zieleni" przed szkołą i nie było widać nic z naprzeciwka. Dwa auta się nie zmieszczą. I codziennie rano człowiek na czuja jeździł.

Zgłosiłem! Przyjechali, #!$%@? mandatem. I już nie ma zaparkowanych aut na 1/3 drogi rano jak wiozę dziecko do szkoły.

I żeby zobrazować to był sznur aut - ok 8 sztuk.

Od tamtej pory nie stoją. A i Pani przyjmująca zgłoszenie była bardzo niemiła i mnie zdenerwowała swoją postawą ale wracam do domu i stoją już nasi policjanci i wypisują mandaty :D.

#policja #konfident #parkowanie #samochody #auta
  • 4
@sierramikebravo: Ja to z prowincji płn/wsch Warszawskiej jestem. #!$%@? tam macie w tych miastach pod tym względem.... .

Co do parkowania, ponieważ sobie kupiłem nowy samochód i boje się, że jakieś zwierze mi go porysuje, to zawsze wybieram miejsce takie gdzie nie ma innych samochodów.
Przykłady:

Galeria Młociny: Parkujemy na dachu nikogo tam nie ma.
Arkadia WWA: Parking podziemny niższy poziom.
Nowy Dwór Maz: Parkujemy na miejscówkach dla per**** sami sobie
@MobrayOswaldo sam ostatnio #!$%@?łem przez krajową mapę zagrożeń, bo durni nauczyciele z pobliskiej szkoły parkowali po obu stronach ulicy zastawiając oba chodniki i dodatkowo uniemożliwiając wymijanie się aut, oczywiście o zasadzie, że 10m od skrzyżowania się nie parkuje to też nie wiedzieli. Zgłaszałem to 3x, za każdym razem zgłoszenie było niepotwierdzone, mimo że ciule dzień w dzień parkowali tak samo.
Dopiero jak #!$%@?łem fotek, to lenie z SM ruszyli dupę, dali kilka