Wpis z mikrobloga

Myślicie że Justyna wynajęła to mieszkanie pod kątem programu? Jest tam 3 miesiące tylko, może wcześniej mieszkała w totalnie mini klitce i głupio jej było..ona strasznie zwraca uwagę na to jak zostanie odebrana i ten termin wynajmu mieszkania może nie być przypadkowy.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: działalność na tę biżuterię z modeliny ma zarejestrowaną od 07.2021, a odcinki kręcili kiedy? Miejsce rejestracji to Gołdap, 2 kilometry od Kaliningradu. Może to był ruch taktyczny, że ona niby światowa, a nie z podrosyjskiej miejscowości.
  • Odpowiedz
@krotka_pilka: Tez mi się wydaje, ze wynajęła mieszkanie ze względu na program. Coś mi się kojarzy, ze w którymś odcinku powiedziała coś co wskazywalo, ze wcześniej mieszkała z rodzicami
  • Odpowiedz
co właściwie mówiła Justa? Bo zupełnie mi to umknęło


@jedna_odpowiedz: w pierwszych odcinkach jak były wizytówki to mówiła w takim tonie że jest z Gołdapi, ale obecnie mieszka w Warszawie czy jakoś tak. Ja w każdym razie odebrałam to tak, ajkbu była w Warszawie już kilka lat, ale może mi coś umknęło.
  • Odpowiedz
@elena-mary: dla mnie ten wywiad to też potwierdzenie, że laska poszła do programu głównie dla reklamy, a może nie sam wywiad a fakt, że z tego co gada wynika, że ze swoim byłym musiała się rozstać całkiem niedawno, tym bardziej, ze te śluby to kiedy były? wiosną? Castingi jeszcze wcześniej. No czyli albo desperacja level master albo w sumie też desperacja tyle, że gazeli biznesu.
  • Odpowiedz
@Lordofmordimer
@krotka_pilka

Czyli program z szybkim małżeństwem i przeprowadzka tuż po założeniu działalności, którą się przechwalała, że daje jej niezależność, i tuż po rozstaniu z chłopakiem, przy którym tę działalność otwierała. xD Desperacja to mało powiedziane, ja się jej trochę boję. Pewnie uciekła do Warszawy i do telewizji wszystkim na złość i żeby odciąć się od byłego. xD
  • Odpowiedz
@ArchDelux: @elena-mary: @Lordofmordimer: w styczniu 2021 pokazała projekty chłopakowi, firme zarejestrowała w lipcu 2021 i podejrzewam ze jeszcze z nim byla. Śluby były jakoś wiosna, zazwyczaj chyba w marcu a zgloszenia pewnie listopad/grudzień 2021? Ewentualnie styczeń 2022. Widocznie szybko musiała poszukac kogoś kto będzie opłacał jej ZUS ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz