Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie zrozumieć ze jak człowiek zauroczony to ma klapki na oczach, ale to nie jest możliwe być aż tak ślepym. Tak chwalą Monike, że jest inteligentna, ale ja uważam, ze trzeba być głupim by tak dawać się traktować i udawać, że to co #!$%@? Mikołaj się nie dzieje. Jeszcze przy tym wszystkim liczy na coś więcej z nim i naciska na niego, gdy on ma tak wyraźnie #!$%@? na nią, że aż mało inteligentny wentyl nawet to zauważył. Masakra.
#hotelparadise
  • 7
@trippieatplay są tacy, co jeszcze kilka dni temu rozprawiali o rzekomej niesamowitej chemii łączącej tą dwójkę xD Monika nie jest głupia, ale to wcale nie musi iść w parze z inteligencją emocjonalna. W aspekcie Mikołaja zachowuje się jak zakochana nastolatka, dostrzegająca tylko te sygnały, które chce dostrzec. Te inne, mniej dla niej korzystne widzi, ale calkowicie wypiera. Inny temat, że Miki ma naturę Don Juana i bezczelnie gra na jej uczuciach. Na
@ChicaNaWykopkach: bierz tez pod uwagę narrację produkcji która mam wrażenie trochę nami widzami manipuluje z wypowiedzi uczestników często wybierane są teksty które akurat pasują do danej sytuacji, mi się wydaje, że Monika zdaje sobie sprawę że Miki na nią nie leci (delikatnie mówiąc) ale jest z nim w parze bo głosy dziewczyn będą miały znaczenie w finale głosy kumpli Miki ma zapewnione na tym etapie programu już zaczęło się kalkulowanie w