Wpis z mikrobloga

Mirki chce kupić konsole i zastanawiam się nad trzema opcjami
1. Używany Xbox series S
2. Nowy Xbox series S
3. Używany Xbox series X
Używany S kosztuje 850 z gwarancja, nowy S kosztuje 1400 a używany X z gwarancja na kilkanaście miesięcy 1800/1900 wiec różnica kilkuset złotych i nie wiem którego wybrać.
#xbox
#xboxseriesx
#xboxseriess
  • 13
  • Odpowiedz
@masnytwister Jak S to bym brał używanego z gwarancją przez najbliższy okres nie straci na wartości i go w podobnej cenie możesz zawsze sprzedać. Jak masz Oleda to bym brał SX bo wtedy max z tej konsoli osiągasz, jeśli nie to musisz zdecydować czy ci wystarcza FHD. Które na dużych tv np 65 cali może słabo wyglądać a na mniejszych całkiem ok.
  • Odpowiedz
@saperq: ja za 900 refurba, a chwilę później dało się kupić nową za 1000 z fifą

@masnytwister: także na Twoim miejscu bym się wstrzymał, bo może trafić się jakaś dobra promka przed świętami, także obserwuj Peppera
  • Odpowiedz
@masnytwister: o patrz, właśnie planuje sprzedać swojego Series S (Refurb od Microsoftu z Amazonu) kupiony miesiąc temu (gwarancja 2 lata odn28 Września).

Jak się zdecydujesz to daj znać, mogę nawet wystawić na allegro. A sprzedaję tylko dlatego że nie mam jak zabrać za granicę a szkoda żeby stał nieużywany. Co pograłem to moje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masnytwister: sprzedałem swojego one s za 550zl i za 600zl kupiłem series s z dwoma padami. Wszystko stan idealny, więc polecam polować na używkę na olx. Sam miałem ten dylemat i jednak wybrałem S zamiast X. I tak nie mam już tyle czasu na granie co kiedyś, a grafika w S jest mimo wszystko świetna. Wszystko zależy od tego ile grasz bo jak masz wydać 2k na X i ma leżeć
  • Odpowiedz