Wpis z mikrobloga

Uświadomiłem sobie własnie ze mam #!$%@? na piłke nożną... jeszcze rok temu jarałem się mocno, wszystkie składy Premier League w małym palcu transfery ogarnięte... ba! nawet kopanie sie po czole w 2 lidze w Brazylii wydawało mi sie ciekawe, a teraz nawet nie wiem który w tabeli jest Manchester United, albo jestem jakis chory, albo sie starzeję... #smutnarelacjanazywo #pilkanozna #oswiadczeniezglebiserca #pytaniedoeksperta
  • 8
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Bo piłka coraz bardziej schodzi na psy. Czasy takich trenerów jak Ferguson się kończą, czasy takich piłkarzy jak Totti czy Giggs już właściwie się skończyły. Pozostaje tylko wielki hajs zagraniczni inwestorzy i zbieranie jak największej ilości gwiazdek. SAF był wielki ale w jednym się mylił chyba, da się złożyć drużynę z samych gwiazdeczek, chyba....
@elelel: No nie do końca ponieważ chodzi o lojalnośc do barw klubowych na takim poziomie jak u dwóch ww. panów, coś w stylu Paula Scholesa mówiącemu właścicielowi innego klubu , że jak chciałby go mieć w swoim teamie to musiałby kupić Manchester United. Chodzi o styl prowadzenia klubu przez Fergusona , gdzie transfery były podyktowane powodami sportowymi a nie marketingowymi, gdzie było dużo cierpliwości dla wychowanków zamiast bezsensownego spamowania gwiazdek. idealizuje?