Wpis z mikrobloga

Jest ktoś zainteresowany update tego wpisu? Mogę się przyłożyć i pokazać każdy miesiąc krok po kroku jak mi upływał, opowiedzieć o tym jak zbudowałem na dzień dzisiejszy fajne źródło dochodu, myśle ze byłby to ciekawy materiał w świecie w którym każdy mówi ,,hurr durr dropshipping w 2k22 nie warto za duża konkurencja, stary bez znajomosci w hurtowniach nawet nie podbijaj, nie masz działalności? Nie ma szans, odpuść sobie to, nie opłaca się itd” na starcie napisze ze nie słuchajcie tych internetowych doradców ktorzy się obawiają konkurencji, bądź są nieudacznikami i im nie wyszło wiec zakładają ze innym tez nie wyjdzie.
80 plusów i zrobię staranny materiał w którym cały ten rok opisze, wszystko pokaże, pokaże swój magazyn ogólnie wszystko jak zaczynałem powiem z jakich hurtowni kiedyś brałem, w zasadzie dam wam całe mięso, dam cenne porady zupełnie za darmo (bo gratis to uczciwa cena), bo już nie mogę patrzeć na tych ludzi co sprzedawana kursy z czegoś co jest do znalezienia w necie w 10 minut.
#dropshipping #ecommerce #inwestowanie
Pobierz Oskaros - Jest ktoś zainteresowany update tego wpisu? Mogę się przyłożyć i pokazać ka...
źródło: comment_1666548627mbX2KzkPypR9UdtZ0ML2y5.jpg
  • 42
@Oskaros: jesteś już zaawansowany w ds i mam pytanie czy jeżeli mniej więcej wiem o co chodzi w ds tylko nigdy nie zacząłem, czy warto zacząć jako początkujący, bo pisałeś wcześniej coś w stylu ze jak zaczynasz to nie warto?
@SiemaJD123: nigdy nie pisałem ze jak zaczynasz to nie warto wręcz przeciwnie, uważam ze warto - dalej idzie niezle zarobić. Ja w samym grudniu zrobiłem dochód 90k a przypomnę ze to tylko moje POBOCZNE źródło dochodu. Oczywiście nie ukrywam ze pewnie styczeń będzie słaby ale ktoś kto się poświęci temu w 100% jest w stanie podobnie zarabiać w każdy miesiąc nie tylko okazyjnie