Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jak wstawic #ankieta . Chyba sie nie da jesli nie ma sie konta

Sam numer jako odpowiedz wystarczy.

Czy przez ostatnie 6 miesiecy lub dluzej:

1. wstaje i klade sie spac bez alarmu
2. wstaje z alarmem, ale bez alarmu w dni wolne/bez takiej potrzeby
3. wstaje z alarmem codziennie
3a. i klade sie spac z alarmem codziennie
3b. o tej samej (!) godzinie
______________________________________________________

Tutaj #1
Ciezko mowic ze korzystam z zycia w pelni, w koncu zapewne spie wiecej niz trzeba. Chorowac nie choruje. Jak mam chorowac jesli te choroby sezonowe rozleze spiac np. 10 godzin jak jestem zakazony, ale nie w pelni chory i organizm sam zwalczy infekcje czy nie bedzie osabiony aby tej infekcji uledz..
W sumie to taki sen i po przebudzeniu troche medytacja, co wliczam w sen, tyle ze o tym w ten sposob nie mysle, i w pozycji embrionalnej.
Pracuje na pelny etat, rozlozone na 4 dni w tygodniu, brak rodziny i zobowiazan (nie z wyboru :/ ).

Wczesniej mialem Uni, prace i blisko karnet na tajski box, to bylo inaczej, #2 - spanie po 9-10 godzin, wybudzenie z alarmem w bolu z zakwasami, czasem snooze, i szybko na prysznic tuz przed wyjsciem, w koncu zakwasy i trawienie bo i sie jadlo wiecej, czasem drzemka na nocnej zmianie czasem (luzna robota wtedy, wiec sie tez w niej uczylem). Tez zbytnio nie chorowalem.

Zakladam ze takich prawdziwych #3a i #3b przez minimum 6 miesiacy musi byc bardzo malo. Nie spotaklem sie z czyms takim, a ze spora iloscia ludzi bylem lokatorem. A przeciez i tak ludzie egezystuja (#3a #3b) w warunkach jakiegos "military bootcamp" w roznych armiach swiata czy w prywatnych szkolach z internatem.

#pytanie #sen

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6354fa0186c6e33847830abc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę