Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: na lewym bucie na wysokości małego palca wygląda jakby była jakaś dziurka, nadszarpnięce, ale to musiała być jakaś trawka, bo nie mam tego teraz patrząc w domu.Tam nie było, żadnych kolczastych roślin – jeżyn, malin itd. Miękka trwa plus jakieś tam chaszcze, co to zwylle przy rzece rośnie.

Ale jak widać materiał nasiąka. Tak. I to nie był żaden deszcz, jedynie to co wisiał na trawie. Na boku mają
  • Odpowiedz
@Poludnik20: po sprzątaniu grobów wygladały tak. Miały już 10 km na pewno. Bo dzień wcześmniej chodziłem i dziiaj przed wyjazdem też sporo. Staram się poruszać po Miasteczku przede wszystkim pieszo. Przejadę zawsze jakiś kawałek w ciagu dnai autobusem, ale jak mogę przęść to idę. Te buty teraz, ale też ruch – jest ciepła jesień nie było jeszcze dużego smogu jak zwykle o tej porze, więc wykorzystuje czas maksymalnie ile się
Poludnik20 - @Poludnik20: po sprzątaniu grobów wygladały tak. Miały już 10 km na pewn...

źródło: comment_16664737432qVivNKcXvW3ORU2FhYiF9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Poludnik20: to nie była jakaś ekstremalna wędrówka. Przyjemny lekki spacer, po nierównym, ale łatwym terenie. Z godzinę tam chodziłem. Potem wracając skrótem je zbrudziłem podchocąc pod pagórek zasypany w miarę świeżo rozkopaną ziemią. Ktoś tam coś sobie utwardzał w okolicy.
  • Odpowiedz
@dziadeq: testowałem do 100 kilometrówe – w sensie tyle starałem sie w nich zrobić. No i przez te dni nie przemokły. Starałem się chodzić po mokrej trawie, ale też faktem jest, że wtedy deszcz padał tylko raz. Po dwóch tygodniach codzinnego noszenie, nie przemokły.
  • Odpowiedz