Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: Jakbyś obejrzał więcej niż fragmenty i analizę anonima na Twitterze, to byś wiedział xd

Zakładanie najpierw dobrych intencji lub niewiedzy przed oskarżaniem o coś złego jest naturalne wśród normalnych ludzi.

Ale rzeczywiście możesz tego nie
  • Odpowiedz
Zakładanie najpierw dobrych intencji lub niewiedzy przed oskarżaniem o coś złego jest naturalne wśród normalnych ludzi.


@Izanagi013: Ale jak mogę zakładać dobre intencje u kogoś takiego jak Peterson, kto jest kompletnym szaleńcem? Prosty przykład - nazywanie "kryminalista" chirurga, który dokonał tranzycji na jakimś aktorze, mimo, że jest to przecież uznana naukowo metoda leczenia dysforii płciowej. Jak po czymś takim można go nazwac racjonalnym?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: akurat afirmacja i operacje chirurgiczne to nie za uznane przez naukę metody leczenia. Wręcz przeciwnie.
Z jakiegoś powodu kolejne szpitale tego zaczynają zabraniać, wychodzą kolejne informacje na temat dramatycznych skutków ubocznych takich rzeczy.
Ale nie przeczytasz tego w swojej bańce.
Ciekawe kto tu jednak jest szaleńcem.
Jak zwykle, brak informacji i przekonania oparte o idelogie, a nie
  • Odpowiedz
akurat afirmacja i operacje chirurgiczne to nie za uznane przez naukę metody leczenia. Wręcz przeciwnie


@Izanagi013: Oczywiście, że uznane - łap kilkadziesiąt badań na temat tranzycji - o tym jak pozytywny ma wpływ na zdrowie psychofizyczne:
https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-well-being-of-transgender-people/

No i jakbyś chciał szybciutko się przekonać, że
  • Odpowiedz
https://nypost.com/2022/10/08/vanderbilt-university-suspends-gender-affirmation-surgery-for-minors/


@Izanagi013:

“In light of these new recommendations, and as part of completing our internal clinical review of SOC-8 guidance in patients under 18, we will be seeking advice from local and national clinical experts. We are pausing gender affirmation surgeries on patients under age 18 while we complete this review, which may take several
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: pamiętaj, że nauka kiedyś polecała lobotomię, a kwestionowanie jest cechą tego jak nauka działa. Mógłbym więcej o tym dyskutować, ale zajebiscie zmieniłeś temat, bo dyskusja zaczęła się od kłamstwa na temat JP będącym ruską onuca. To, że może mieć inne zdanie na temat operacji, które w rzeczywistości nie zmieniają płci tylko głównie trzeciorzedowe cechy płciowe, nie wpływa w żaden sposób na temat wojny.
  • Odpowiedz
To, że może mieć inne zdanie na temat operacji, które w rzeczywistości nie zmieniają płci tylko głównie trzeciorzedowe cechy płciowe, nie wpływa w żaden sposób na temat wojny.


@Izanagi013: Wpływa na to jak odbiera się jego bełkot - wszystko jest zgodne z tym co wygłaszają ruskie onuce - sprzeciw wobec praw człowieka, homofobia, opowiadanie głupot na temat globalnego ocieplenia, transfobia, którą wykazałem wyżej - nic nie daje
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Znowu czytasz to co chcesz.
W tym wpisie nie ma nic o kwestionowaniu praw człowieka.
W tym fragmencie wypowiedzi nie ma żadnej homofobii.
Z globalnym ociepleniem się nie wypowiem, bo nie chce mi się czytać tego artykułu i nie mam o tym dużej wiedzy, gdyż ogólnie mam #!$%@? na ekologię.
Żadna z tych rzeczy, nawet jeżeli głupia, nie powoduje, że ktoś jest pro putinowski xDDDD
Do tranzycji nie chcę wracać, bo nie na ten temat dyskusja się zaczęła, choć nadal uważam, że nie masz racji w
  • Odpowiedz
W tym wpisie nie ma nic o kwestionowaniu praw człowieka.


@Izanagi013: Jest, nie umiesz czytać? Gość dosłownie kwestionuje potrzebę do bardzo ważnych produktów i klasycznie pie**oli głupoty, twierdzi, że rzeczy, które trzeba dostarczać nie mogą być ludzkim prawem xDDD

W tym fragmencie wypowiedzi nie ma żadnej
  • Odpowiedz