Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jak tak pomyślicie chwilę, to macie jakiś ulubiony okres dwuletni jeśli chodzi o gry? Przykładowo 2001/2002 - wychodzi #maxpayne #gothic #morrowind #medalofhonor #hitman2 i masa innych świetnych gier.

Ja po zastanowieniu się własnie skłaniałbym się do 01/02 ale to też ze względów nostalgicznych, których nie chce brać pod uwagę. Więc wybieram 2014/2015. Wyszedł #wiedzmin3 Black Flag, Shadow of Mordor, Arkham Knight, Phantom Pain, The Evil Within.

#gry #ps4 #xboxone #gimbynieznajo
  • 6
@Mega_Smieszek: Dla mnie blisko ale jednak 2015/2016 wiedzmin3 i unchated4 w sumie zamykają dla mnie temat bo to do dziś moje ulubione gry ale prócz tego Arkham Knight, Phantom Pain, Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a (moje pierwsze zetknięcie z serią). Wogóle wtedy to był jeden z lepszych okresów growych dla mnie bo kupiłem ps4 i miałem masę exów do nadrobienia i względnie sporo czasu na granie, więc ogrywałem wiele nawet starszych pozycji
@Mega_Smieszek: Jeśli tagi nie zobowiązują, to dla mnie 1998/1999 albo 1999/2000, nie mogę zdecydować:

1998:
- Half-Life
- Baldur's Gate
- Unreal
- Fallout 2

1999:
- Unreal Tournament
- Planescape: Torment

2000:
- Baldur's Gate II: Shadows of Amn
- Icewind Dale
- Diablo II

To gry, które mnie ukształtowały jako gracza i które dażę największym sentymentem. Potem przyszedł też czas siódmej generacji, granie na konsoli, przyszły wiedźminy, ale to
@Mega_Smieszek:

Ja mam takie dwa okresy w głowie

04/05
Masa dobrych strzelanin
Doom 3
Half - Life 2
Far Cry
Quake 4
CoD 2
MOH: Pacific Assault
FEAR
Jakieś Need For Speed Underground 2 i Most Wanted
GTA San Andreas
Masę czasu spędziłem przy tych grach
Prince of Persia Dwie części

Później 07/08 podobnie
COD 4
Crysis
BioShock
Portal
HL2 Epizod 2
Masz Effect
Assassin's Creed (chociaż nienawidzę tej serii za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: moje ulubione gry mają spory rozrzut, ale najwięcej ich chyba jest z 2010-2011
wiedźmin 2 (2011)
Skyrim (2011)
Portal 2 (2011)
Fallout NV (2010)
Mafia 2 (2010)
Arcania: Gothic 4 (2010) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i w 2011 wyszedł Minecraft 1.0