Wpis z mikrobloga

@Kafarov: @folkstory: do Folkoru z 1,5 roku się przekonywałem, aż w końcu stwierdziłem, że ten album jest przegenialny, więc może tu też tak będzie. Na razie mam mieszane uczucia, bo jak posłucham 5 piosenek z rzędu z "Midnights" to jestem zmęczony. Może to dobrze, może to świadczy o tym, że te piosenki są jeszcze za trudne, bym mógł je pojąć. Ale z drugiej strony pamiętam, że po odsłuchaniu
  • Odpowiedz
@Dawidk01: Dokładnie tak. Folklore tak siadł, że dalej to jeden z moich albumów w historii muzyki. Midnights cały czas leci na słuchawkach i jest lepiej jako ogół. Tylko brak takich indywidualności typu cardgan, august czy exile z folklore. To zamiatało, tu jeszcze nic takiego nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@folkstory: @Kafarov: no dobra, wyłaniają się faworyci. Anti Hero jest genialne, jedna z lepszych piosenek Taylor. Podoba mi się też na razie bardzo Question, świetnie ta piosenka jest zbudowana. No i Youre on your own tez spoko. Im dalej w płyte tym póki co gorzej, ale pewnie sie przekonam xd
  • Odpowiedz
@folkstory: no bo jest dziwna, ale ja takie lubię xd świetnie się rozwija, na początku jest taka nijaka niby, ale w drugiej części jak już się wszystko wyjaśnia to jest efekt wow dla mnie
  • Odpowiedz
@folkstory: tekstowi zaczynam się przyglądać dopiero jak mi piosenka podejdzie. Ale spokojnie, zazwyczaj mi podchodzą piosenki z genialnymi tekstami ;) z Evermore na przykład Champagne Problems od pierwszego odsłuchu uwielbiam.
  • Odpowiedz