Wpis z mikrobloga

Mam zarejestrowany #hbomax u duńskiego operatora i w Polsce generalnie działa na smart TV, ale dużo produkcji jak np. Ród smoka, nie posiada napisów PL. Z kolei, są inne produkcje w pełni przetłumaczone na język polski. Kilka seriali oglądam po angielsku, ale boje się, że Ród smoka mnie pokona i nie połapie się kto jestem synem kogo. W googlach są tylko tematy z VPN, jak polskiego maxa odpalać zagranicą. Czy ktoś się orientuje na jakiś zasadach to działa?
#pytanie #hbomax #hbogo #kiciochpyta
  • 4
@czeskiNetoperek: Z jednej strony rozumiem blokadę języka, ale z drugiej nie rozumiem braku konsekwencji w tej kwestii. Serial Gomorra mam z polskimi napisami. Nie pytałbym o to, gdybym chciał wykupić polską subskrypcje, oczywiście, że jest to słuszna opcja, ale konto jest dzielone z innym użytkownikiem za granicą.
@Rade0n: w sensie podnajmujesz od kogoś, czy podnajmujesz komuś?

A co do konsekwencji... no cóż, serwis i tak idzie do zamknięcia. Mam nadzieję, że w jego nowej inkarnacji będzie lepiej. Chociaż taki Netflix blokuje wszystko poza napisami w języku kraju właściciela konta, więc i tak jest lepiej.