Wpis z mikrobloga

@luxkms78 to jest mit powielany w internecie przez kociarzy. Pies z warknięciami, wyciem, szczekaniem, piskiem, skowytem ma większy zasób słów bogatszy zasób "słów".
@luxkms78 ja miałem psy i koty i potwierdzam, że się myślisz. Potwierdza to też mój kolega obok i jego mama. Trzy zdania przeciwko twojemu.


@sogen: A widzisz - nic sensownego nie napisałeś. Psy nawet gówna jedzą czego nie zrobi żaden kot...
@luxkms78 sorry strony kociarzy nie są wiarygodnym źródłem. Pani Nikkoleta Parchimowicz nie podała chciałby jednego linka do jakiś badań potwierdzających te bujdy które wyssała z palca. Xd
@luxkms78 sorry strony kociarzy nie są wiarygodnym źródłem. Pani Nikkoleta Parchimowicz nie podała chciałby jednego linka do jakiś badań potwierdzających te bujdy które wyssała z palca. Xd


@sogen: To sobie znajdź - co ja Twoim sługą jestem. Masz dostęp do internetu i walisz taką postawę roszczeniową "bo tak"? Bo nie podoba mi się? Pies ma bardzo prymitywne słownictwo - jego zakres wydawanych dźwieków jest bardzo ubogi - w przeciwieństwie do kota.
@luxkms78 Pies ma bardzo prymitywne słownictwo - jego zakres wydawanych dźwieków jest bardzo ubogi - w przeciwieństwie do kota.

Kiedy jest zupełnie odwrotnie niż Ty piszesz. Zobacz sobie, chociażby na YouTube jest 10 razy więcej gadających psów niż kotów.
Kiedy jest zupełnie odwrotnie niż Ty piszesz. Zobacz sobie, chociażby na YouTube jest 10 razy więcej gadających psów niż kotów.


@sogen: Czyli twierdzisz że ja podając Ci stronę jestem stronniczy a Ty nie bo podałeś mi YT?

Szczerze to nie potrzebuję żadnych stron w tym celu nawet - w życiu paradoksalnie miałem więcej psów niż kotów mimo że obecnie wolę koty. I potwierdzam - z mojej obserwacji ewidentnie się wszystko potwierdza
@luxkms78 a kogo obchodzi twoje zdanie? 4 osoby potwierdziły, że się myślisz i coś tutaj jeszcze próbujesz ugrać.


@sogen: No mnie Twoje zdanie kompletnie nie obchodzi to prawda.

4 osoby potwierdziły, że się myślisz


@sogen: Masakra, jak ja się z tych 4 wykopków wygrzebię? ¯\_(ツ)_/¯ Podpowiem też jedną rzecz: inteligentnych osób jest zawsze mniej niż debili. Czuję się zaszczycony mimo że to tylko 4 osoby.