Wpis z mikrobloga

Włączyłem po raz pierwszy odkurzacz/robota sprzątającego xiaomi Mi robot Vacuum Mop 2. Obleciał mi całe mieszkanie, na apce widzę, że zrobił mapkę i teraz... leci drugi raz w te same miejsca.
Nie powinien sam wrócić automatycznie do swojej bazy? Czy ten pierwszy przejazd musi odbyć się kilka razy? Trwa to już ponad godzinę, obszar czyszczenia mniej niż 40 m2
A może sam powinienem z poziomu aplikacji zakończyć czyszczenie? Jak to działa?
#xiaomi #odkurzacz #agd #vacuum #mirobot #
kaczoor - Włączyłem po raz pierwszy odkurzacz/robota sprzątającego xiaomi Mi robot Va...

źródło: comment_16662820051d0nu5N0Wb7lM4H4gkyyWm.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dopebonner ale jak dam go tylko na 1 pokój i w końcu utworzy sobie tę mapkę, to ogarnie potem automatycznie inne pokoje jak je otworzę? Czy będę musiał przenosić stację dokującą?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dopebonner udało mi się zeskanować jeden pokój, pokazała się mapka. Jak teraz dodac kolejny pokój?
A) Otworzyc drzwi i robot sam tam wjedzie? Jeżeli tak, to co zrobić, by nie sprzątał już tego pokoju co zmapowal?
B) przenieść go ręcznie? Ale wtedy chyba nie ogarnie gdzie jest? Stacji dokującej rozumiem mam nie przestawiać
C) sterować nim zdalnie, wprowadzić go do drugiego pokoju i tam odpalić tworzenie mapki?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dopebonner dzięki. Co do c) to gdybym zdalnie podjechał do innego pokoju i tam zacząć mapować? To by zadziałało? Teoretycznie powinien znać swoje położenie. Bo inaczej, to znowu będzie 40 minut odkurzać zmapowany pokój i cholera się czy wjedzie do kolejnego, nowego
  • Odpowiedz