Wpis z mikrobloga

Niby w jaki sposób ta wycięta część coś zmienia?


@sandal: @stdmat: Nie wiem, może w taki, żeby mu narracja trochę nie siadła, że jednak OP nie bierze sikora na poważnie i sam OP uważał wpis sikora za debilny.

Lestek jest znany cenzurowania niewygodnych treści. Tu kolejny przykład by nie wyszło, że szury jednak są w jawny sposób powiązani z konfederacja to zablurował logo konfederacji xD
Kryspin013 - > Niby w jaki sposób ta wycięta część coś zmienia? 

@sandal: @stdmat:...

źródło: comment_1666289889yE8rGSkDJqcgDM3bV6RmfU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@sandal

no nie wiem po #!$%@? wrzuciłeś screena jakiegoś gościa, mnie akurat bardzo interesuje co mowią w ruskiej tv.

Przykra sprawa. Nie lekceważę jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

może w taki, żeby mu narracja trochę nie siadła, że jednak OP nie bierze sikora na poważnie


Nie bierze na poważne byłego ministra ON i SZ, jednocześnie bierze na poważnie posła z kanapowej partii, którego sam pewnie uważa za zwariowanego dziadka. Ma to sens.
  • Odpowiedz
Lestek jest znany cenzurowania niewygodnych treści. Tu kolejny przykład by nie wyszło, że szury jednak są w jawny sposób powiązani z konfederacja to zablurował logo konfederacji xD


@Kryspin013: typie, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale na zdjęciu które wkleiłeś jest nazwa komitetu wyborczego zawierająca nazwisko Liroy. Widzisz już? Mam nadzieję, że tak. No to przyjmij do wiadomości, ze drogi sejmowej Konfederacji i Kai Godek jak również Liroya rozeszły się przed
  • Odpowiedz
@Volki no nie wiem po **** wrzuciłeś screena jakiegoś gościa


@sandal: to może ja Ci odpowiem. Mamy ubaw, że jedynymi, którzy jarają się ruską propagandą jest Neuropa. Typ ze screena najpierw pisze, że jego nie obchodzą rosyjskie media, po czym szybciutko wykopuje znalezisko, że jakaś ruska telewizja puściła fragment filmiku z yt z Braunem. Jego nie obchodzą ruskie media, ale jak jest sposobność, żeby rzucić błotem w konfę, to
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@L3stko Mnie obchodzą odkąd wojna się zaczęła, i nie wiem co ten koleś ma wspólnego ze mną xD
Czyli mam rozumieć że np "Ośrodek studiów wschodnich" lub "Andromeda" plus wiele innych autorów to neuropa bo oni wręcz analizują ruską propagandę?
  • Odpowiedz
@sandal: ruska propaganda wykorzysta wszystko, bo taki jest cel propagandy. To po pierwsze. A po drugie, wiesz że można nie popierać w tej wojnie Rosji i jednocześnie nie padać w objęcia Ukrainie? Braun ma swoje poglądy i ma do nich prawo. ¯\_(ツ)_/¯

Dlaczego ta inicjatywa nie ma nazwy #stopprzywilejomimigrantow ?


Jak dla mnie powinno być #stopprzywilejom. Wszystkim przywilejom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3stko:

ruska propaganda wykorzysta wszystko, bo taki jest cel propagandy

Smutne jest to że to już drugi raz wykorzystywany jest Braun ze swym hasełkiem który w mojej ocenie szczuje na Ukraińców, co potwierdza ruską reżimowa TV.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: nie, sam byłem kucem wiele lat, poza tym ja jestem nic nie znaczącym randomem w necie i mój wpis realnie nikomu krzywdy nie zrobi.
  • Odpowiedz