Wpis z mikrobloga

@IceBeast: Ludzie mieli klatki pokupowane za 250k, a rok temu chodziły już po 400 to opylali frajerom. Budownictwo w większości stare, dojazd może nie tragiczny ale tez bez szału, gastro słabe a nawet bardzo słabe, udomowione dziki, duzo starych ludzi. Jakby coś nowego i rozsądnego się budowało to może i bym rozważał Witomino ale nowe inwestycje tam to głównie wały które nie powinny dostać pozwolenia na budowę
@Tang0: nie zapominajmy też nadchodzące święto, gdzie jedna z ulic jest w teorii wyłączona z ruchu.

@IceBeast: Witomino ma to do siebie, że jest w teorii wyłączone z Gdyni - za daleko żeby przejść się z buta, za blisko na pojazd mechaniczny. Jak masz silne nogi, to polecam rower, ale przy 10 stopniach to tylko można powiedzieć: <3
Wygooglaj sobie, czy w pobliżu masz lekarza, dentystę, gastro jak nie lubisz
@IceBeast: Duża liczba mieszkań pewnie wynika z tego, że jest to stare blokowisko i stare pokolenie umiera a mieszkania trafiają w obieg - np. ja parę lat temu kupiłam mieszkanie po staruszce, której córka mieszka w Niemczech. Natomiast 3/4 mieszkań wokół mnie to mieszkania na wynajem i to jest dla mnie wada - nie wiesz, kto mieszka za ścianą.
Tak w ramach anegdotki, gdy się wprowadziłam, mieszkali nade mną starsi