Wpis z mikrobloga

@Tarane17: jeśli chodzi o licencjat (administracja albo pedagogika) to dopiero pierwszy rocznik zaczął. Sam się zastanawiałem, ale po kontaktcie z biurem na razie się wstrzymałem. To jest tak na prawdę samodzielna praca bez żadnego kontaktu z wykładowcami.

Jeśli ktoś potrzebuje papier to wg mnie spoko sprawa, bo z tego co tłuamczyła kobieta na infolinii, nie trzeba jeździć na zjazdy i nie ma podobno pracy do napisania, ponieważ podpierają się przepisami, które
@Eresen: obserwuję jedynie obie grupy na fb pod licencjat (administracja i pedagogika) i jedną główną wskz., bo nie podoba mi się na DSW i będę rezygnował. Też rozważam logistykę, ale wciąż czytam i obserwuję, co piszą inni.

Masz dostęp do materiałów i niby jakichś wykładów, a z każdego przedmiotu jest test na zaliczenie (jak nie zaliczysz możesz podchodzić kolejny raz, jak już zaliczysz pozytywnie to nie ma poprawy). Przedmiotu zaliczasz kiedy
@Tarane17: sprawdźcie sobie uczelnie WSB-NLU. Tam tez jest logistyka No i jest kontakt l z wykładowcą w czasie rzeczywistym itp sam aktualnie robię tam studia podyplomowe i jestem mega zadowolony i polecam
No a na wskz masz tylko nagrane wykłady i to wszystko wiec nie masz możliwości zadania pytania No i ćwiczenia odbywają się tez w jakiś sposób indywidualny bez łączenia się online z prowadzącym.
@k0nwaliamaj0wa: konwalio, bardzo prosze o jakieś informacje, dlaczego radzisz omijać, dla mnie to idealne rozwiązanie, mam dwójkę malutkich dzieci, ale nie mogę sobie pozwolić na utratę pieniędzy, czy to jakieś oszustwo, błagam napisz, bo mam zamiar się zapisać