Wpis z mikrobloga

Kupiłem słuchawki na niemieckim #amazon, po ok. 3.5 miesiąca lewa zaczęła grać zauważalnie ciszej.

Nie bardzo wiem, co mam teraz zrobić. Jak wybieram "Uzyskaj pomoc dotyczącą produktu", to mam tylko 2 opcje - zadzwonienie lub czat. Opcja telefonu nie pozwala zmienić kierunkowego, więc wchodzą tylko niemieckie numery. Czat nie działa (pic rel w komentarzu). Help.

#kiciochpyta
Kliko - Kupiłem słuchawki na niemieckim #amazon, po ok. 3.5 miesiąca lewa zaczęła gra...

źródło: comment_16661947936KxnFCmmX0MfmmbSQBK1V5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kliko: spróbuj w takim razie zainstalować apke mobilną. Przed chwilą sprawdziłem na przykładowym zamówieniu u siebie i czat odpalił się od razu. Pytanie jeszcze, czy sprzedawca tych słuchawek byl Amazon czy inny sprzedawca?
  • Odpowiedz
@dominik007: Zadzwoniłem do polskiego amazona, poprosiłem o pomoc, podali mi nr tel do niemieckiego amazona, do kogoś, kto gada po polsku. Po kilku minut czekania w kolejce połączenie zostało rozłączone. Co do #!$%@?...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dominik007: nie amazon, firma trzecia (producent).


Na aplikacji to samo, wtf.

@Kliko: u mnie przy niektórych zamówieniach, gdzie sprzedawca nie był Amazon opcja czatu jest po prostu niedostępna. Wygląda jakby u Ciebie była też niedostępna tylko zapomnieli jej wyłączyć
  • Odpowiedz
@dominik007: udało mi się dodzwonić, doradca powiedział, że wysyłka była amazon i będzie możliwy zwrot (to ten produkt https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07CNNCZSC/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&th=1) w ciągu 15 minut powinienem dostać maila od niego, co dalej zrobić.

Poruszyłem też temat problemu z czatem i powiedział, że wiedzą o problemie, że został już zgłoszony z rok temu ale dalej nie wiedzą, czemu jedne konta mają ten problem, a inne nie xD
  • Odpowiedz