Wpis z mikrobloga

A, to Ty patrzysz na cyferki na insta tak? To idąc takim tokiem myślenia Jacek Murański w ogóle nie napędza sprzedaży xD

Weź Ty trochę rusz głową ;p


@herripotta: Ta, każdy kupuje bilety specjalnie, aby zobaczyć tego ćpuna XDD
Soroko to takie mocne nazwisko, że ostatnia gala z jego udziałem miała problem, aby sprzedać wszystkie miejsca w Gdyni
Odsyłam Ciebie do wywiadu z Kaniowskim, 187 tysięcy wyświetleń, 478 komentarzy z czego jakieś 85% pozytywnych mimo tego ze się przyznał ze ćpa, a Ty coś #!$%@? ze go nie chcą widzieć XD


@herripotta: WOW WYWIAD ZROBIŁ Z NIM 187 TYSIĘCY WYŚWIETLEŃ, ALE ON PEWNIE REKORD PPV Z REFLINKA #!$%@? XDDD

Przyznaj się, że ćpasz z soroko i dlatego #!$%@? takie farmazony

Czytaj ze zrozumieniem xd


I Ty mi to piszesz?
@herripotta: kiedy robisz z siebie wielkiego analityka, bo wywiad u kaniowskiego zrobił 187 tysiecy wyswietlen i mowisz jakim to soroko nie jest ticket seller'm, a na koniec nie potrafisz obronić swojej tezy xDDD

E analityk zobacz to na mma pl kajmano zrobił prawie 2 k wyświetleń wiecej na wywiadzie, niż soroko.
Kurde gdyby dodali do karty walk takie mocne nazwisko jak kajmano to pewnie już sold out mogli ogłosić miesiąc przed
Pobierz Delfin69 - @herripotta: kiedy robisz z siebie wielkiego analityka, bo wywiad u kaniow...
źródło: comment_1666185412QenAqqXNpf6S7vtkoBZxXL.jpg
Wysyłasz mi jakiś #!$%@? bez wyświetleń kanał dziennikarski i to jest Twoja odbitka? We się przestań błaźnić chłopie i #!$%@?, nie chce mi się z Tobą już konwersować xd


@herripotta: ja się błaźnie? Przecież według Twojej logiki to soroko powinien dominować każdy kanał, nawet taki bez wyświetleń, ponieważ SOROKO TO TAKIE NAZWISKO