Wpis z mikrobloga

Dlaczego wszystko po wifi na tym telefonie działa do dupy?
Na kompie jest ok, na innym telefonie z androidem jest ok, włączam wifi na tym super potężnym ajfonie, przycina wszystko, od ładujących się stron przez xxxx czasu poprzez lagi na instagramie, na niemożności odpalenia filmu na YT kończąc. Włączam film na YT i może się tak ładować do usranej śmierci. Coś mi się obiło o uszy, że te telefony mają jakieś lipmne anteny wifi ale że aż tak?
#iphone
  • 13
No dzięki xD
pobawię się jeszcze z zerowaniem itp. Ale ten pieprzony ajfą miał "po prostu działać". Póki co nie widzę jakichś konkretnych zalet w stosunku do androida. Są pewne elementy, które powodują, że odbiór urządzenia daje więcej frajdy, ale suma summarum, vivo x80pro za ponad 6k, da pewnie nie gorsze odczucia. Zobaczymy na przestrzeni czasu jak będą sobie radzić z aktualizacjami ale to nie jest jakiś istotny game changer warty dopłaty.
@machus666: Teraz mam Ip14 pro max, wcześniej op7 pro. jestem przekonany, że równie dużo wrażeń pozytywnych i negatywnych miałbym z vivo x80 pro. Czasy kiedy
"Ajfą działa lepi" minęły. fakt są rzeczy które powodują że oglne wrażenia z używnia IP są mega, nawet na takiej 13stce mimo 60Hz i widocznego klatkowania czułem się NIEKIEDY znacznie lepiej niż na op7 pro, ale to co ajfoniarze opowiadają to zwykłe budowanie włąsnego ego na
@Wizun: Łatwo było się przesiąść z 1+ na iPhone? Też się skusiłem na zamianę 1+ 7 na 14nastkę i do czasu kiedy mogę anulować zamówienie walczę z myślami czy warto wydać tyle kasy.
@meras: nie jestem mega wymagający więc bez problemu, wciąż jednak jest wiele do poznania, wciąż kilka rzeczy, które na andku robiło się normalnie, tu się nie da. Największy bul dupy poczujesz jak Ci przyjdzie używać dostępnych klawiatur.
@meras: To masz vivo x80 pro, sprzęt topowy, pewnie nieco gorsza bateria, ale za to aparat zdecydowanie lepszy, jak nie najlepszy, dodatkowo te soczewki zeissa mają jakieś antyrefleksy i to co w ajfonach rośnie wraz z wielkością soczewek czyli flary tutaj w ogóle nie występuje. Jakby mi nie zależało koniecznie spróbować sobie ajfona to bym brał właśnie vivo