Wpis z mikrobloga

Ja już poskładałem sobie wszystko. Wujas z Frizem planowali giełde i T5M, Wujas zamiast byc managerem i dbac o wlasnych podopiecznych to skupial sie na tym tylko by realizowac swoje #!$%@? ambicje o gieldzie i jak napchac kieszenie sobie i Frizowi a ludzmi ktorymi mial zarzadzac i ogarniac im wspolprace olal. Czyli nie wywiazal sie kompletnie ze swoich obowiazkow. Nie robil tego do czego byl zatrudniony czyli dbac przede wszystkim o ich dobro a nie tylko o dobro Friza. Bledem ekipowiczow i ich ogromną naiwnoscia bylo powierzenie managmentu Wujasowi, ktory jednoczesnie byl managerem Friza. Ale zakladam, ze nie mieli innego wyjscia lub nie spodziewali sie, ze Wujas zamiast managmentowac cala ekipe obroci sie dupa do nich i bedzie tylko krecil sie w okol Friza. Nastepnie zaczal odchodzic od bycia managerem ekipowiczow, wszysxy widzielismy jak znika jeden czlonek po drugim z jego opisu, ktorego jest managerem. Az w koncu przestal mowiac, ze chce sie wsie skupic na innych rzeczach czyt. gielda i T5M. Odrzucili starych ekipowiczow na rzecz nowych obcych ludzi. Managment, ktorego obowiazkiem jest zalatwiac im wspolprace tego nie robil. Nie dziwie sie, ze wszysxy byli zdemotywowani i sfrustrowani. Nie dziwie sie tego buntu, nie dziwie sie, ze trawia Genzie, ktore jedzie na ich widowni ktora oni sami jako grupa sobie wypracowali. Tromby mi szkoda bo tak jak mowili, byl drugim najwazniejszym OD POCZĄTKU. Nalezalo mi sie znacznie wiecej niz dostal. Owszem wiekszosc z nich robila slaby content na wielu filmach przez to sie sie rozdzielili i zaczeli nagrywac jakies leniwe filmy w samotnosci zamiast trzymac sie jako grupa ktora zeobyla sympatie. Jako grupa wspolnie nagrywajac sie uzupelniali i zajebiscie sie ich ogladalo. Teraz dalej ekipowicze nie wykorzystuja potencjalu wspolnych nagrywek i tylko na tym traca. Po tym co Tromba mowi to jestem pewien, ze w sadzie by wygrali poniewaz Wilk z Bluszczowej i caly managment nie dotrzymali umow i nie dzialali na rzecz i korzysc swoich podopiecznych.
Telefon akcjonariusza tez mocny. Jakbym zainwestowal chate w takie gowno to tez by mnie krew zalala patrzac na te smieszne i zalosne oswiadczonka Wilka i tego młodziaka managera Wersow i obiecywanie jablek na wierzbie a dostac gowno pod tą wierzbą i spadki na gieldzie, rozpad ekipy ktora jest podstawa Ekipa SA a jeszcze pieprza, ze ich wklad jest marginalny kiedy wszystko co robia jest oparte na tym co wypracowali wspolnie i na tym hypie z pierwszego sezonu. Marginalne to sa przychody z ostatniego roku przez sam managment, ktory tak to posterowal by nie dawac im zadnych wspolprac to i przychody marginalne bo tylko z yt ale de facto wszystko co robia pod marka ekipa i kazdy przychod z tego to jest zasluga calej oryginalnej grupy.
#friz
  • 3
@corryand: a czy przypadkiem wilk z bluszczowej nie powiedział u wip brosów, że jeżeli ktoś będzie chciał odejść z ekipy to dostanie zakaz nagrywania czy spotykania się z innymi ekipowiczami? Nie pamiętam dokładnie ale chyba taki był tego sens. Od rozpadu i oświadczenia wyszło raptem kilka filmików gdzie się crossowali, później była już cisza
@penetrator_13: owszem ale oni wszyscy odeszli wiec skoro wszyscy juz nie maja informacji zwizanych z marka ekipa to czemu mieliby sie nie crossowac- no chyba, ze to umowa tez obejmowala. Tromby tez nie rozumiem, ze nie chce tworzyc contentu na yt. Zaraz kontrakty na freakach sie skoncza i nie wiem co on chce robic.