Wpis z mikrobloga

mamy kolejną nowa parę, ku zmartwieniu wielu Hania nie jest z Mikołajem tylko z uczestnikiem Warsaw shore Sequento... Wydaje mi się ona pomyliła castingueż lepiej by się odnalazla w Warsaw shore
#hotelparadise
  • 33
  • Odpowiedz
@Karrrachan: ale powiedzial Ci czy co ? I takie love a nawet na instagramie sie nie obserwuja.... cos naciagane info chyba. Nie znala alana do tamtego tygodnia a nagle on takimki info rzuca..
  • Odpowiedz
@Pikus38: nie rozumiem tego sugerowania się obserwacjami na insta, jaki to jest wyznacznik xD? Za niedługo wszystko się okaże, insta bym się w ogóle nie sugerowała, bo wszystko jest tak zrobione aby przyciągać obserwatorów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tak czytam Wasze komentarze i nie mam pojęcia o jakich ludziach z warsaw shore mówicie xD to jednak szczęście, że nie mam TV xd
  • Odpowiedz
@bas_sko: ja nie oglądam w ogóle tv, jedynie player i kilka rzeczy na Disney+. Zdecydowanie więcej czytam, ale fajnie jest się czasem odmóżdżyć przy programach typu HP i WS. W sumie o WS rozmawialiśmy niejednokrotnie na studiach, wiec naukowo również można coś tam dostrzec xD
  • Odpowiedz