Wpis z mikrobloga

jak tam wrazenia? po poczatkowych reckach typu 4-6/10 odpalilem gdzies tak w polowie jestem i to jest najbardziej klimatyczne gigerowskie gowno jakie wyszlo ever, porownywalne jedynie moze z alien isolation w najlepszych momentach (czyt wlazenie do nostromo)

#scorn #gaming #gamepass #xbox
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: po pierwszym fatalnym wrażeniu, gdzie cholera wie o co chodzi i od czego zacząć wyłączyłem i myślałem że to by było na tyle. Ale dałem szansę i dalej jakoś zainteresowało i jestem ciekawy co toto tam dalej się wydarzy.
Przynajmniej ta gra jest kurde JAKAŚ.

No ale nie dla każdego, bo wiele osób skreśla z góry symulatory chodzenia jako takie po prostu.
  • Odpowiedz
@m4rciniak: no jest jakas jak #!$%@?. jak gdzies tam mocniej sie przytniesz to warto chwile poprobowac lub obadac na yt, w zasadzie w 1 wiekszej lokacji mozna sie zamotac a pozniej jest juz w miare logicznie, gdzie nawet nie jest to wina jakiegos #!$%@? dizajnu co #!$%@? obecnych tytulow gdzie jest sie trzymanym za reke tak ze przy chwili jakiegos myslenia juz lapie zniechecenie, pewnie dlatego wylaczyles.

tak czy srak
  • Odpowiedz
Momentami się męczę ale klimat też mi mega siadł, również jestem mniej więcej w połowie. Wizualnie dawno nie widziałem czegoś równie dobrego. Zagadki bywają lekko nieintuicyjne ale rozwiązywanie ich daje satysfakcje. Większym problemem niż zagadki jest to że łatwo coś przeoczyć, np przełącznik jakiejś platformy lub się pogubić bo nie mamy żadnej mapy a w grze jesteśmy zmuszeni do częstego bactrackingu. Ale daje to też jakiś tam minimalistyczny klimat. Wyrzuciłbym w ogole
  • Odpowiedz
@hekktik: Ja sie odbilem po 30min i juz nie zamierzam tego odpalac; kompletnie poczatek mnie nie zainteresowal, zadnego wprowadzenia ani nic po prostu chodzilem i jakies proste zagadki srodowiskowe robilem; gra bez marki jednak powinna czyms zainteresowac a nie za zasadzie graj pozniej sie rozkreci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@martin123154: no jestes dokladnie tym przypadkiem ktory opisalem wyzej, wprowadzenie, intro, wyjasnienie, zrob to i tamto tu i tu, inaczej juz za ciezko, strzelam w ciemno ze tej 1 rzeczy w wiekszym pomieszczeniu nie rozkminiles i sie podddales
  • Odpowiedz
@hekktik: Ja jestem właśnie po godzinnej grze. I jestem zachwycony. Uwielbiam Gigera, a ta gra ma niepowtarzalny klimat. Łamigłówki nie są łatwe, ale sama oprawa wizualna, dźwięki i muzyka. Trzyma poziom, ale jestem spaczony ze względu na klimaty, które lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz